Роз’яснювальну роботу веде працівник Здолбунівського РЦ СССДМ
Оксана АЛЕКСАНДРОВА.

13 квітня в рамках Міжнародного дня єдиних дій залізничників на всіх вокзалах “Укрзалізниці” під гаслом “Тисячі вокзалів – тисячі життів” пройшла спільна акція профспілки залізничників та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спрямована на формування здорового способу життя.
Відбувся подібний захід і на залізничному вокзалі станції Здолбунів. Назва “Здоровим бути здорово!” точно відобразила його тематичне наповнення. Адже під час акції керівник і працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ф. Павлова, К.О. Тищенко, А. В. Макова, О. А. Александрова, Л. І. Уштик на території та у приміщенні вокзалу безкоштовно й анонімно надавали консультаційно-інформаційні послуги людям, які очікували на потяги або щойно зійшли з них. Також фахівці РЦ СССДМ, котрим в цьому допомагали і волонтери центру, розповсюджували друковані матеріали щодо профілактики шкідливих для здоров’я звичок та соціально небезпечних хвороб, розповідали про діяльність служби, яку представляли.


До проведення спільної акції в Здолбунові активно долучились залізничники. Керівництво вокзалу посприяло в організації робочого місця для працівників РЦ СССДМ, забезпечило інформування пасажирів про акцію через гучне мовлення. Участь в заході брали і голови профспілкових комітетів локомотивного, вагонного депо та станції Здолбунів - В. І. Промінський, М. С. Помазанко, В. Р. Ковальніцька, інженер з безпеки руху поїздів локомотивного депо
П. Й. Календар. Фельдшер медичного пункту вокзалу К. К. Касенюк усім бажаючим надавала послугу з вимірювання артеріального тиску, навчала людей правильно користуватися тонометром.
Діяльність інформаційно-консультаційного пункту РЦ СССДМ, як і розповсюджувані під час акції матеріали, зацікавили людей різного віку, фаху і соціального статусу. Дехто явно потребував допомоги сам, а хтось просто прагнув дізнатись більше, щоб застерегти від поганих звичок своїх дітей чи онуків. Та отримана інформація стане в нагоді всім, як і проведена того дня за підтримки “Укрзалізниці” та Всеукраїнського лікарського товариства спільна всеукраїнська акція залізничної профспілки і центрів соціальних служб. Вже тим, що привернули увагу до однієї із нагальних суспільних проблем – збереження здоров’я.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Під час акції біля інформаційно-консультаційного пункту РЦ СССДМ.

Comments are now closed for this entry