Уже сорок три жителі Здолбунівщини, взяли участь у благодійній Всеукраїнській акції-марафоні «Перемога у нас в крові», яку до Всесвітнього дня донора організували за спільної ініціативи Товариства Червоного Хреста і Міністерства молоді та спорту, за підтримки агенції «Ogilvy Ukraine».

Стартувала акція-марафон 12 червня. Головна мета заходу - привернути увагу суспільства до проблеми дефіциту крові у банках крові України, популяризація донорства і залучення громадян у лави донорів.


- У різних регіонах України учасниками акції «Перемога у нас в крові» стали вже понад 7500 людей. Це відомі спортсмени і їхні вболівальники, волонтери і співробітники Товариства Червоного Хреста України, інші прихильники здорового способу життя. Відгукнулись на ініціативу й на Здолбунівщині. Станом на 7 липня сорок три жителі району, переважно молодь, взяли участь в акції. Відзначу, що ці люди проявили не тільки милосердя і відповідальність, а й наполегливість. Багато кому з них через карантинні обмеження щодо транспорту довелося до Рівного, а точніше Рівненського обласного центру служби крові, де відбувалась процедура із забору крові, діставатися пішки або на велосипеді. Але необхідність таких зусиль їх не спинила - перемогло прагнення допомогти іншим, тим, хто потребує донорської крові у своїй боротьбі за здоров’я і життя, - розповідає голова Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.
Серед тих, хто охоче відгукнувся на заклик приєднатись до благодійної донорської естафети, і 24-річна здолбунівчанка Юлія Длоуга. У неї доволі рідкісна група крові (ІІІ -), і вже є досвід донорства.
- Про те, що триває акція «Перемога у нас в крові», дізналась від знайомої, яка є волонтером Здолбунівської РО ТЧХУ. Запропонували взяти участь - охоче відгукнулась. Як донор кров здавала вдруге, цього разу відібрали 350 мл. Але планую, що не полишу донорство й надалі. Також хочу звернутись до своїх земляків: не треба боятися здавати кров, це зовсім не страшно. Донорство - почесна і важлива справа, хто має змогу – долучайтесь! – закликає Юлія.
Акція «Переремога у нас в крові» триває. Щоб долучитись, зверніться у Рівненський обласний центр служби крові (м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31), станьте донором, викладіть у соц­мережі своє фото за хештегом #перемогаунасвкрові і передайте естафету друзям чи знайомим.
Олена СНІЖНА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити