Нещодавно завдяки голові Здолбунівської районної ради Олегу Євгенійовичу Дацюку та голові райдержадміністрації Леоніду Петровичу Власюку у хірургічне відділення КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» придбали сучасну лапароскопічну стійку. Наявність цього хірургічного обладнання медикам закладу дає змогу якісно виконувати прості й складні оперативні втручання різного профілю «без скальпеля». Після таких операцій пацієнти значно менше перебувають у стаціонарі, всього 2-4 дні, оскільки відновлення організму відбувається зазвичай дуже швидко.


З використанням новопридбаної лапароскопічної стійки у КНП «Здолбунівська ЦРЛ» оперують не тільки хворих хірургічного профілю, а й урологічного, гінекологічного. Наявність показань до оперативного втручання визначає лікар. Тож, якщо під час проходження УЗД нирок, гінекологічних чи інших обстежень лікар-сонолог при виявленні певної патології рекомендує отримати з приводу неї консультацію хірурга, гінеколога або уролога, не варто цим нехтувати.
Директор КНП «Здолбунівська ЦРЛ» Володимир Борисович Лепеха досконало володіє методикою лапароскопічних операцій, упродовж кількох років успішно проводив їх в Рівненській обласній лікарні. Хірурги і гінекологи нашого закладу також пройшли підготовку з проведення малоінвазивних операцій. На сьогодні у КНП «Здолбунівська ЦРЛ» з використанням нової лапароскопічної стійки успішно прооперовано таким методом вже кілька пацієнтів.
Новітнє обладнання значно розширило можливості з надання медичних послуг населенню, адже завдяки йому тепер наші медики працюють на європейському рівні.
До слова, нині у КНП «Здолбунівська ЦРЛ» відновлено проведення планових операцій.
Леся КОЖЕДУБ,
завідувачка терапевтичного відділення
КНП «Здолбунівська ЦРЛ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити