та розглянули ще низку питань на черговій сесії міської ради

Вісімнадцятого грудня під головуванням Ігоря Ольшевського відбулася тридцять восьма сесія Здолбунівської міської ради. На розгляд сесії було винесено 58 питань порядку денного. Більшість питань були обговорені та підтримані міськими депутатами.

Під час сесійного засідання депутати розглянули чимало питань щодо земельних відносин, частину з яких зняли з розгляду й перенесли на наступну сесію. Одноголосно вирішили надати матеріальну допомогу мешканцям Здолбунова. Також затвердили два важливих питання – місцеві програми та бюджет на 2020 рік.


Отож, у наступному році Здолбунівська міська рада має у розпорядженні плановий бюджет у сумі 80,2 млн грн. З цих коштів 23,1 млн грн – гроші спеціального фонду, саме з них 19,7 млн грн піде на розвиток міста у сфері ремонту та будівництва. Решту коштів розподілили між 16 місцевими програмами.
На «Програму розвитку дорожнього господарства» заклали 14130,0 тис. грн. Сюди входить поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, проїздів, пішохідних доріжок, а також капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Здолбунова. «Програма благоустрою міста» включає в себе оплату праці працівників КП «Здолбунівське», оплату за елект­роенергію вуличного освітлення, за послуги зрізування дерев, утримання сміттєзвалища, ремонт зливної каналізації, контейнерних майданчиків, поточні ремонти пам’ятників, ігрового, спортивного та іншого обладнання у скверах і парках міста та ще чималий перелік робіт, на виконання яких у 2020 році виділили 10450,0 тис. грн.
На програму розвитку міста Здолбунів та підтримку комунальних підприємств на 2020 рік надали 6399,7 тис. грн, за які планують придбати обладнання для ігрових та спортивних майданчиків, придбати трактор та щепоріз для КП «Здолбунівське», необхідне обладнання для КП «Здолбунівкомуненергія» і КП «Здолбунівське». Провести капітальний ремонт твердого покриття у ДНЗ «Грайлик» завершити ремонт зовнішніх сходів і мощення навколо ДНЗ «Усмішка», реконструкцію вуличного освітлення по 6 вулицях міста, а також виготовити проєкт­но-кошторисну документацію на будівництво дошкільного навчального закладу по вул. І. Богуна. Побудувати сцену в міському гідропарку, лінії електропередач та лінії водопостачання на деяких вулицях міста.
Програмою природоохоронних заходів зокрема передбачено будівництво ліній водовідведення по вулиці Полярній.
Виділено 170 тис. грн на організацію та проведення культурно-мистецьких, націо­нально-патріотичних та інших масових заходів. «Програмою соціального захисту малозабезпечених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги» у 2020 році передбачено 924,6 тис. грн. Триста тисяч скеровано на Програму «Безпечне місто Здолбунів». На розвиток фізичної культури та спорту виділили 635,4 тис. грн.
Кошторис «Програми житлового фонду міста» складає 1352,418 тис грн. За ці кошти мають провести ремонт покрівель та водовідводів на деяких будинках. Також заклали 747,582 тис. грн на забезпечення надійної та безперебійної експлуа­тації ліфтів міста. Решту коштів розподілили між іншими програмами.
Марина КОЛОДИЧ.
Фото автора. §

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити