Нещодавно голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк проінспектував виконання ремонтних робіт у дитячому садочку в селі Дермань Друга. Дошкільний заклад облаштовують у колишньому приміщенні шкільної бібліотеки. Ремонтні роботи розпочали наприкінці жовтня цього року, а нині у приміщені повністю замінено підлогу, вікна і двері, покладено плитку, встановлено сантехніку.
На завершальному етапі й ремонт харчового блоку у Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4. Нагадаємо, що депутати Здолбунівської районної ради ще в липні, на сесії, ухвалили рішення щодо виділення з районного бюджету на капітальний ремонт цього приміщення 198 тисяч гривень.


Окрім виконання ремонтних робіт, необхідно закупити обладнання для оснащення харчоблоку. До Здолбунівської районної ради з проханням виділити на це кошти звернувся відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації. Тож на черговому засіданні сесії Здолбунівської районної ради депутати планують виділити кошти на придбання обладнання для зазначеного харчоблоку.
Отож, з наступного року учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 матимуть змогу харчуватися гарячими обідами. А маленькі дерманці нарешті почнуть здобувати дошкільну освіту.
За інформацією Здолбунівської районної ради.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити