Минулої неділі у Здолбунівському міському клубі відбулося надзвичайно красиве дійство. Про свої здобутки упродовж року, що минає, звітував зразковий ансамбль східного танцю «Зірочки Сходу». Цей самобутній творчий колектив не тільки з любов’ю дарував своє мистецтво глядачам, а й залучив їх до хорошої важливої справи.

334534

- Звітувати за допомогою концерту про все, чого навчились і досягли упродовж року, для «Зірочок Сходу» - вже багаторічна традиція. Зазвичай організовуємо цей захід у переддень свята Миколая, адже завдяки цьому маємо ще й чудову можливість подякувати за наполегливість, працю і здобутки учасницям колективу, порадувати їх подарунками. Зрештою зібрати дівчат разом не лише для репетиції чи виступів, а й щоб відпочили, повеселилися у колі друзів. Щоразу запрошуємо на свято батьків наших дівчаток-танцівниць, друзів ансамблю, усіх шанувальників східного танцю. Крім того, вдруге поспіль захід відбувся у межах благодійної акції «Діти для дітей». Ми організували збір коштів для особливих діток, чиї батьки об’єдналися в ГО «Джерело життя». У нас зай­мається донька очільниці цієї громадської організації Тетяни Ярмолюк Юлечка. До концерту вони підготували виступ дуетом - східний танок «Баладі», - розповіла директор Здолбунівського міського клубу, художній керівник ансамблю «Зірочки Сходу» Катерина Верещук.


Загалом представлена того дня глядачам програма трансформувалась у справжнє свято східного танцю. Яскраві костюми, виразні ритми, виступи, які заряджають життєствердною енергією. Дивлячись на те, як танцюють «Зірочки Сходу», неможливо залишитись байдужим до їхньої творчості. Це засвідчили й дружні бурхливі оплески усіх, хто завітав на концерт. А побудовано його було так, що змогу продемонструвати свої таланти мали учасниці всіх груп у складі ансамблю. Виступали того дня на сцені навіть матусі дівчаток - ті, хто танцює в колективі «ZZDANCE».
Як зазначила Катерина Верещук, цьогоріч «Зірочки сходу» успішно брали участь у змаганнях «Захаріт-2019» та «Весняний первоцвіт», зуміли неабияк удосконалити свою майстерність й окремі учасниці ансамблю. Під час звітного концерту колектив виконав низку цікавих композицій. Були у програмі й сольні номери. Зокрема від Христини Шевчук, Яночки Янчук, Наталії Кірик, Діани Гатенюк, Олексанри Мельничук, Вікторії Бармак. А подвійні призерки змагань «Захаріт-2019» Катерина Довбенко і Валерія Горохова представили глядачам власні хореографічні композиції. Безліч позитиву присутні отримали й від мистецтва танцювального тріо «Кетрінденс» у складі Валерії Горохової, Катерини Довбенко та Олександри Мельничук. Рясними оплесками зустрічали найменших, але дуже старанних танцівниць, а також вокальний дует у складі Златослави і Богдани Арєшиних, юну співачку Анастасію Семенчук.
З прийдешніми зимовими святами «Зірочок Сходу» та усіх присутніх привітали гості заходу - учасники молодіжного спортивно-танцювального клубу «Арт-Квартал» (художні керівники - Артур Прокаєв та Анастасія Зуєва).
Побажання міцного здоров’я, земних гараздів, миру і Божого благословення адресували усім ведучі програми Михайло Така і Катерина Верещук. Вони ж передали голові ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» Тетяні Ярмолюк 1500 гривень, які вдалося зібрати завдяки благодійникам, а також солодощі для особливих діток, якими ця організація опікується.
Із завершенням концерту свято для «Зірочок Сходу» продовжилось. Дітки отримали солодощі та подарунки, охоче фотографувалися разом, розважалися в ході захопливого бульбашкового шоу від Руслани Шемчук, дискотеки.
- Наше свято відбулось при підтримці Здолбунівської міської ради і батьків учасниць ансамблю. Сьогоднішній захід ми назвали «З любов’ю у серці». Символічно. Адже саме з любов’ю в серці «Зірочки Сходу» дарують свої таланти глядачам і долучаються до хороших справ, як-от сьогодні, - зазначила Катерина Верещук.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: фрагменти заходу.
Фото Віктора ПРОКОП’ЮКА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити