П’ятнадцятого грудня, святий Миколай завітав у храм Успіння Пресвятої Богородиці - до дітей вразливих категорій сімей, які зібрались там на запрошення Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

354535435


Настоятель собору архімандрит Дмитро Ющак та митрофорний протоієрей Ігор Саковський звершили молебень до св. Миколая. Юні парафіяни, їхні батьки, бабусі зі свічками у руках уважно слухали службу, бо відчували важливість того, що відбувається. Після відправи Святий Миколай (роль його виконав Анатолій Петрук) вислуховував вірші, скоромовки й побажання кожної дитини та щед­ро обдаровував. А щоб так потішити діток стало можливим, постаралися парафіяни храму, в тому числі родини Євгенії Довгаль та Віктора Януля – заздалегідь внесли відповідні пожертви.


Того дня дітей у храмі супроводжували директор Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяна Павлова та провідний фахівець із соціальної роботи цього центру Оксана Орещенко.
Загалом влаштовувати спільно свята для дітей - одна з хороших традицій багаторічної співпраці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і храму Успіння Пресвятої Богородиці. Успішно втілювати її допомагають небайдужі парафіяни.
Не лише згадане вище святкове дійство додало юним підопічним центру позитивних емоцій і чудового настрою. Бо вже за два дні, 17-18 грудня, у Здолбунівському районному будинку культури на хлопчиків і дів­чаток очікувало свято «Що приніс нам Святий Миколай». На цей захід їх також запросив районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
У гарно прикрашеній залі діти спочатку переглянули виставу «Снігова королева», яку зіграли для них працівники культури, потому охоче брали участь у запропонованих їм різноманітних веселих розвагах, цікавих рухливих іграх. Також дітки розповідали віршики, які підготували до зустрічі зі Святим Миколаєм, а натомість отримували з його рук подарунки. Ці сюрпризи приготували депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк, Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива», Здолбунівська райспоживспілка (керівник - Оксана Солтис-Шолудько).
Святкові заходи провели працівники Здолбунівського районного будинку культури. Створювати гарну атмосферу їм допомагали директор та спеціалісти Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
За інформацією
Здолбунівського
РЦ СССДМ.

На фото: під час святкових дійств.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити