У Здолбунові вкотре відбувся щорічний районний конкурс юних ерудитів «Найрозумніший». Як і зазвичай, участь у ньому брали учні четвертих класів - діти, які перемогли у першому етапі змагань, на рівні свого навчального закладу.

Під час вручення призів.

 

Минулої суботи, у день пам’яті святого пророка Наума, якого в народі вважають покровителем наук і грамоти, конкурсанти в супроводі своїх учителів та вболівальників прибули до Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7. З вітальним словом до присутніх звернулась голова журі й ініціатор започаткування на Здолбунівщині конкурсу «Найрозумніший» - методист районного методичного кабінету Світлана Іванівна Батьковець. Вона також ознайомила усіх з порядком проведення змагань і представила вчителів, які працювали в журі. А право оцінювати знання дітей-учасників надали Зої Михайлівні Гриськовій (Ільпінська ЗОШ І ст.), Галині Володимирівні Ольшевській (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Лілії Володимирівні Петришиній (Кунинська ЗОШ І-ІІ ст.), Ганні Олександрівні Полюхович (ЗОШ І ст. № 7), Наталії Олександрівні Кокоч (ЗОШ І-ІІІ ст. № 6).


Привнесло нотку позитиву у загальну атмосферу в залі віршоване привітання від ведучої заходу - вчительки ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Юлії Василівни Мельник, адресоване всім присутнім на заході Андріям, Андрійовичам та Андріївним, які напередодні святкували іменини.
Оплесками вітали вболівальники учасників конкурсу. У першому турі їх було двадцять шість. Упродовж п’яти хвилин ці школярі мали виконати письмово низку завдань. Хтось із цим впорався краще, а хтось не зміг подолати хвилювання… Але журі перевірило всі роботи і, за кількістю набраних балів, визначило п’ятьох учасників другого туру. Аби визначити шостого, довелося провести додатковий тур між п’ятьма учасниками, які набрали балів порівну.
У наступному турі змагались Надія Малейчик зі Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Ольга Василівна Криницька), Назар Колабський із ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Галина Миколаївна Громовська), Тимофій Радчук зі Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Олена Миколаївна Захарчук), Денис Шах з Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Тетяна Пет­рівна Пантелеєва), Аніта Грабік з Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Руслана Віталіївна Романюк) та Роман Кудра з Ільпінської ЗОШ І ст. (вчитель Зоя Михайлівна Гриськова). Кожен з дітей-конкурсантів мав відповісти на двадцять запитань, що стосувалися однієї із шести запропонованих до вибору галузей знань (математика, мистецтво, спорт, читання, українська мова, природознавство).
До трійки лідерів, за підсумками другого туру, увійшли Денис Шах (13 балів), Аніта Грабік (10 балів) і Роман Кудра (9 балів). Саме між цими учасниками розгорнулась вирішальна боротьба у фіналі. І тут своє беззаперечне лідерство знову довів Денис Шах. Він став переможцем та володарем почесного звання «Найрозумніший». Аніта Грабік і Роман Кудра розділили друге місце.
Переможцю та призерам вручили подарунки від спонсорів - книги і розвивальні ігри. Солодощі отримали всі діти-учасники конкурсу «Найрозумніший-2019». Не залишились без призових заохочень і дорослі, які правильно відповідали на запитання конкурсу для вболівальників.
Олена СНІЖНА.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити