Минулої п’ятниці у Здолбунівському районному будинку культури відбулися заходи з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера. Повен зал глядачів, серед яких були не лише військові, волонтери та представники влади, трудових колективів, а й чимало молоді, матері, чиї сини-бійці загинули на Сході України.

DSC05907

 

Першочергово присутні вшанували Хвилиною мовчання загиблих Героїв Здолбунівщини. Потому зі сцени лунали привітання і слова вдячності від голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка, в. о. голови Здолбунівської РДА Леоніда Власюка, військового комісара Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павла Плачінти.


– Сьогодні ми відзначаємо два свята – День волонтера і День Збройних сил України. Тож вітаю волонтерів і щиро дякую вам за допомогу під час Революції Гідності. Особливо дякую за те, що протягом усього часу допомагаєте бійцями на Сході України. Завдяки вашим зусиллям армія стала набагато міцнішою.

DSC05868


Варто відзначити й волонтерів, які підтримують важкохворих, одиноких людей, інвалідів, тих, хто опікується тваринами. Звичайно щира подяка військовим, і тим хто сьогодні у залі, й тим, хто зараз знаходиться на перших рубежах захисту. Низький уклін матерям бійців за те, що виховали гідних синів. А ми обіцяємо, що завжди будемо пам’ятати про подвиг воїнів, які віддали свої життя за Україну, - зазначив Олег Дацюк.
Павло Плачінта теж звернувся до усіх з вітальним словом, а також нагородив військовослужбовців Почесними грамотами різних рівнів. Представники міської та районної влади вручили Почесні грамоти та книги місцевого письменника-історика Володимира Остапука волонтерам здолбунівських громадських організацій. А матерям загиблих воїнів на знак подяки та пошани дітки подарували квіти.
Художні колективи Здолбунівського районного будинку культури, районного центру творчості дітей та юнацтва, Здолбунівської та Мізоцької музичних шкіл, будинку культури цементників представили глядачам прекрасну концертну програму. У холі РБК усі охочі переглянули книжково-ілюстративну виставку «Збройні сили України на сторожі спокою та миру», яку організували працівники Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва.
Вл. інф.
Фото Марини КОЛОДИЧ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити