У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся конкурс професійної майстерності в межах І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraіne» у компетенції «Перукарське мистецтво».

IMG 0369

 

Конкурс «WORLDSKILLS INTERNATIONAL» - це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців віком від 18 до 22 років. Місія конкурсу - професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему віт­чизняної професійної освіти кращих світових напрацювань.


Час, в якому ми живемо - це формування нової цивілізації, і саме зараз економіка країни дуже потребує кваліфікованих робітників. Тому конкурс «WorldSkills Ukraine», який об’єднує молодь, навчальні заклади і роботодавців, це саме те, що необхідно. Завдання країни - створити всі умови, аби молоді люди залишалися працювати в рідній місцевості, а не виїжджали за кордон. WorldSkills сприяє не тільки впровадженню кращих міжнародних практик у навчання та державно-приватне партнерство, а й поліпшенню профорієнтації молоді, підвищенню престижу робітничих професій та професійної освіти. Програмою змагань передбачені завдання у формі конкурсу професійної майстерності, в ході яких за певний час кожен учасник повинен продемонструвати усі свої навички та виконати ряд практичних завдань.

IMG 3418


У змаганнях з компетенції «Перукарське мистец­тво» брали участь представники ПТНЗ Рівненщини, в яких навчають перукарів. У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», де навчання за професією «Перукар. Перукар-модельєр. Манікюрник» пропонують з 2018 року, радо стрічали гостей та учасників конкурсу. Були це учні-конкурсанти й учні-моделі, які презентували зачіски, журі конкурсу та експерти, майстри виробничого навчання - ті, хто нав­чає перукарів.
Особлива відповідальність була покладена на плечі організаторів конкурсу професійної майстерності, адміністрацію та майстрів виробничого навчання училища, а також журі та експертів. Адже вони мали гідно й справедливо оцінити роботи учасників і обрати серед них того, хто представлятиме нашу область на Всеукраїнському конкурсі «WorldSkills» у Києві, а можливо, й на міжнародному, що відбудеться у Китаї.
І нам дуже приємно відзначити, що учасниця І етапу Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraіne» у компетенції «Перукарське мистецтво», учениця групи № 14 за професією «Перукар. Перукар-модельєр. Манікюрник» ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного танспопорту» Богдана Печонка виборола почесне друге місце.
Творча праця усіх організаторів була присвячена популяризації робітничих професій, удосконаленню майстерності та професійного росту майстрів. У нашому навчальному закладі професійна майстерність – це показник формування професійної культури та компетентності кожного працівника, адже наполеглива щоденна праця та вдосконалення в улюбленій справі завжди є основою успіху.
Олена ТРАЛО,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити