Зворушливе свято-подяку, свято-вітання і пошанування організували у Здолбунівському міському клубі з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Захід відбувся 28 вересня з ініціативи керівника названого закладу культури.

До зали запросили наших земляків старшого віку. Тих, хто багато років, не покладаючи рук, трудився у різних сферах, розбудовував країну і створював її добробут. Тих, кому завдячуємо життям. Людей різної, і часто непростої, долі. Краян з колосальним професійним і житейським досвідом, мудрих і працелюбних.

IMG 3739


- Цього теплого, щедро напоєного дощем, осіннього дня ми зібралися в чудовому товаристві на свято праці, свято долі, свято життя, аби засвідчити пошану і повагу людям, які пройшли довгий життєвий шлях. Про кожного з них можна писати книгу, і буде то бентежна розповідь про стійкість, мужність, сумлінність, відповідальність і відданість.


Усе, що нас оточує - міста і села, заводи і родючі лани - це результат вашої невтомної праці. Ви - наша гордість і слава. Тож нині прийміть найщиріші вітання. Від щирого серця бажаємо вам здоров’я і довголіття. Хай ваша золота осінь буде щасливою… Бажаємо вам радості, миру, добра й благополуччя, - звернулись на початку програми до гостей свята ведучі Валерія Горохова та Олександра Мельничук.
Затим відбувся урочистий концерт. Чудово підготовлені творчі номери від місцевих артистів створили піднесено-ліричну атмосферу, подарували присутнім приємні хвилини відпочинку, відволікли їх від щоденних клопотів і тривог.
Розчулили глядачів старшого покоління вірші про доброту та інші людські чесноти, а також щирі побажання та зворушливі слова вдячності, які їм зі сцени адресували діти і дорослі.
Поезії під час концерту читали Златослава і Богдана Арєшини, Софія Андрійчук, ведучі заходу.
Потішили усіх проникливі пісні. У виконанні Анастасії Семенчук і Віолетти Андрушак прозвучала пісня «Сонце України», сестрички Златослава і Богдана Арє­шини заспівали дуетом пісню «Україночка-росиночка», Анастасія Семенчук подарувала глядачам пісню «Там, біля тополі», а Катерина Верещук - «Росте калинонька».
Нікого в залі не залишили байдужим виступи зразкового ансамблю східного танцю «Зірочки сходу» (керівник Катерина Верещук), солісток цього колективу Вікторії Бармак, Христини Шевчук, дуету Златослави і Богдани Арєшиних. За кожен з ритмічних яскравих хореографічних номерів, а були це «Подих вітру», «Орієнтал по-українськи», «Сонячна веселка», «Феєричні метелики», «Східна фантазія», присутні дякували учасницям ансамблю дружними оплесками.
З вітальним словом виступила директор Здолбунівського міського клубу Катерина Верещук:
- Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем людей поважного віку. Бажаю кожному з вас здоров’я і довголіття, стійкості духу, щастя і благополуччя. Нехай добро, яке ви робите, повертається сторицею, а кожен ваш день буде зігрітий теплом, увагою та любов’ю, - звернулась вона до гостей свята.
Насамкінець на честь людей старшого покоління пролунала здравиця «Многая літа», їм вручили солодкі подаруночки.
За відгуками краян, які відвідали захід, це було чудове свято, що вкотре нагадало, наскільки важливою для старших людей є наші увага та підтримка.
Олена СНІЖНА.
Фото надала
Катерина ВЕРЕЩУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити