У Здолбунові в День фізичної культури і спорту відбулось одразу кілька спортивних першостей за участю жителів району різного віку. Організатором змагань виступив відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації.

Розпочали спортивну суботу з легкоатлетичного пробігу вулицями міста «Біг заради гармонії». Після реєстрації та розминки учасники, а були це юнаки та дівчата двох вікових категорій, пробігли міськими вулицями за двома різними маршрутами. Шістнадцять спорт­сменів 2007 р. н. і молодших - 0,8 км, двадцять вісім учасників 2005-2006 р. н. - 1,5 км. Варто відмітити, що до пробігу охоче долучились юні шанувальники спорту, які не відповідали жодній з вікових категорій, визначених у положенні змагань. Активно підтримували бігунів їхні вболівальники.
Переможців змагань визначали у кожній віковій категорії і серед юнаків, і серед дівчат. У старшій віковій категорії кращі результати продемонстрували серед юнаків Максим Самойленко (1 місце), Артем Свищук (2 місце) та Андрій Вознярський (3 місце), серед дівчат - Анна Яковець (1 місце), Віолета Полов’ян (2 місце) та Анастасія Година (3 місце). У молодшій віковій категорії серед дівчат переможницею стала Софія Мазур, а серед юнаків Олександр Конончук, другі місця вибороли відповідно Олена Синицька, Роман Кушнірук, «бронзу» - Тетяна Комар, Ілля Жогло.

DSC05222

Змагалися баскетболістки.


Спортсменів привітав начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Віктор Якщук. Усіх призерів та переможців легкоатлетичного пробігу нагородили грамотами і медалями. Такими ж нагородами відзначили наймолодшого учасника пробігу Даниїла Усача, 2012 р. н., а призами - дівчат і хлопців, які бігли «поза конкурсом».

DSC05216

Переможці пробігу у старшій віковій категорії А. Ясковець та
М. Самойленко.


Тим часом на площі Героїв Майдану, поблизу БКЦ, розпочались змагання з баскетболу 3х3. За перемогу завзято боролись десять команд: чотири дівочі та шість юнацьких. На майданчику вирував змагальний дух, оплесками, підбадьорливими вигуками вболівальники надихали свої команди. Особ­ливо емоційними видались фінальні ігри - суперництво було впертим до останніх секунд. У підсумку серед юнаків-баскетболістів перемогу здобула команда «Клоуни», друге місце - «Здолбунівські бобри», третє - «НВК Гільча»; серед дівчат, відповідно, перше місце завоювали учасниці команди «Блискавки», друге - «Форсаж», а третє - «Ведмеді». Нагородами призерам змагань стали грамоти і медалі, а переможцям - ще й кубки. Баскетболістів з Днем фізичної культури і спорту привітав директор ДЮСШ Здолбунівської районної ради Михайло Гарбовський. Після церемонії нагородження учасники змагань усі разом сфотографувались на згадку.

DSC05231

Учасники турніру з шахів.


Одночасно з турніром з баскетболу, але на іншій локації - у приміщенні Здолбунівської гімназії – тривали шахові баталії за участю школярів Здолбунівщини. За шахівницями за швейцарською системою у шести турах з регламентом 15 кожному змагались сімнадцять учасників двох вікових категорій. Суддівство звершували досвідчені місцеві шахісти, кандидати у майстри спорту Йосип Борзенко та Анатолій Кирилюк.
У категорії учасників віком до 10 років і молодші переміг учень Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Ілля Романчук. Друге місце посів Володимир Бізюк, який навчається у ЗОШ І-ІІІ ст. № 6. Третє - Максим Бугайчук із ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
Перше місце у старшій віковій групі, вік учасників від 11 років, виборов учень сьомого класу гімназії Ілля Нітяговський. У ході змагань він не мав жодної поразки і лише раз зіграв внічию. Друге місце здобув Владислав Гаркушенко - учень восьмого класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, третє - п’ятикласник ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Антон Хмарук.
Того ж дня на стадіоні «Локомотив» проходив відкритий турнір з волейболу серед учнівської молоді, а на майданчику по вул. Яворницького фінал чемпіонату району з міні-футболу. Крім цього, діти з інтересом брали участь в конкурсі малюнка на асфальті. Звісно ж, їхні роботи були на спортивну тематику.
Спортивна субота з низкою змагань стала гідним відзначенням Дня фізичної культури і спорту в нашому місті, засвідчила, що на Здолбунівщині зацікавлені у провадженні активного, здорового способу життя.
Олена СНІЖНА.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити