Літня пора - це час, який навмисне придуманий для відпочинку. Влітку можна відпочивати на природі, на березі річки, в лісі. Нещодавно одна з мрій нашої ГО «Батьків дітей з інвалідніс­тю «Джерело життя» здійснилася. Завдяки небайдужим людям наші дітки разом з батьками поїхали автобусом на відпочинок в санаторій «Хрінники» Демидівського району. Санаторій, який міститься в сосновому лісі, поблизу річки Стир. Там повітря свіже й чисте в порівнянні з міським. Це чудове місце відпочинку та своєрідного спілкування з живою природою. Особливо воно гарне на світанку, коли у воді відбиваються перші промені сонця.


Весь день у санаторії розпланований, там ніколи нудьгувати. Ранкова зарядка, сніданок, а потім різноманітні заходи: майстер-класи з малювання, аплікації, ігри, купання та активний відпочинок на березі річки. Вечорами розпалювали багаття і смажили шашлики й картоплю, співали пісень. Від відпочинку у дітей та батьків залишились приємні спогади. Від імені Громадської організації «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» хочемо висловити щиру подяку за сприяння в організації поїздки начальнику відділу освіти Ігорю Васильовичу Антонюку, водію Петру Івановичу Ковальчуку, Миколі Миколайовичу Мокрику (за надання діткам канцтоварів) та нашим благодійникам Вікторії Левінській і її друзям, Сергію Юрійовичу Кондрачуку, Владиславу Олеговичу Сухляку, Ігорю Олеговичу Лелякову, Олександру Віталійовичу Лап­чуку, ТОВ «Акріс-Агро», директору ТзОВ «Агро-консалт АВ» Александру Волтерсу, а також усім добрим людям.
ГО «Батьків дітей з інвалідністю
«Джерело життя».
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити