Під такою назвою у районному будинку культури минулого тижня відбулося свято юних обдарованих, ерудованих талантів. На дійство це зібралися школярі, учителі, працівники відділу освіти РДА, голова Здолбунівської районної ради, представники райдерж­адміністрації і міської ради.
Під час заходу учнів та їх педагогів відзначили нагородами за здобуті призові місця на Всеукраїнських, обласних олімпіадах, у різноманітних турнірах і конкурсах науково-дослідницьких робіт, виставках. Адже завдяки наполегливості, плідній праці та бажанню досягти нових висот у цьому навчальному році 40 школярів з нашого району стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з різних навчальних дисциплін, маємо й одну переможницю ІV етапу Все­українських олімпіад.

2


З року в рік збільшується в районі кількість слухачів, кандидатів та дійсних членів Рівненського відділення Малої академії наук України, як і кількість переможців, роботи яких відзначаються оригінальністю теми, глибиною її дослідження, професійним захистом. Так, цьогоріч 45 учнів з одинадцяти навчальних закладів району подали свої роботи на конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН.
Віншували на сцені й переможців мовно-літературних конкурсів, обласних змагань з біології, географії, економіки та фізики. Відзначили також любителів-дослідників нашого краю, які перемогли у конкурсах природничого, краєзнавчого та екологічного спрямування.


Вшанували кращі у гуртковій роботі колективи позашкільних навчальних закладів, а також спортсменів, які гідно представляють Здолбунівщину на змаганнях.
Від представників влади та інших запрошених гостей звучали вітальні слова та подяки за високі досягнення у навчанні, за прагнення до саморозвитку та постійне самовдосконалення, які у майбутньому відкриють нові перспективи і допоможуть розбудувати нашу країну. Лунали зі сцени й слова щирої вдячності педагогам і батькам винуватців свята та усім, хто докладає зусиль, підтримує, надихає дітей на нові перемоги.
Також для гостей урочистості влаштували концерт, в ході якого діти вкотре продемонстрували свої творчі таланти.
Вл. інф.

На фото: під час свята.
Фото надала
Марина СТЕПАНЮК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити