Хвилювання, вир позитивних емоцій, посмішки та гучні овації, саме так відбувався конкурс краси «Міні-міс Здолбунів». Проходив він минулої суботи у залі ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС». За підсумками голосування журі, переможницею стала восьмирічна красуня – учениця третього класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 4 Софія Ляшук.

Але цьому завершальному заходу передувала тривала і насичена підготовка. Кастинг для дівчаток провели ще восьмого квітня, саме тоді серед багатьох конкурсанток й обрали тринадцять учасниць віком 6-8 років. Протягом двох місяців юні леді активно готувалися до конкурсу: вчилися граційно дефілювати, брали участь у майстер-класі з виготовлення і розпису керамічних пасхальних яєць, де проявили свою фантазію і творчі здібності. Ще красуні побували у ролі кухарів - самостійно готували піцу й фруктові салати під час участі у програмі «Кумедні пекарі», яка транслюється на телеканалі Рівне 1. Ну і звичайно дівчаткам показали роботу салону краси зсередини, адже кожна красуня мріє про гарний вигляд, тому повинна вміти доглядати за собою. Також маленьких міс познайомили з письменником Сергієм Гридіним. На зустрічі учасниці конкурсу краси дізналися про творчість літератора, а також, як виглядає Чупакабра та хто такий Кігтик Ковбаско. Окрім цього, конкурсантки опинилися у світі фантазій та образів під час участі у професійній фотосесії.


Конкурс краси розпочався з традиційного «Представлення» учасниць. Про кожну конкурсантку розповідали ведучі свята Вадим Мартинюк і Олександра Галій, яка, до слова, була учасницею конкурсу «Міс Здолбунів-2017». Головною вимогою конкурсу-представлення були: вміння гідно триматися на сцені, продемонструвати пластичність, харизму та креативність. З цим усі міні-міс вдало впоралися.


Проявили красуні себе і в другому конкурсі - «Родинний вихід», де разом з батьками і рідними оригінально демонстрували власні образи в українському стилі. Заворожуючим для глядачів стало «Дефіле у вечірніх сукнях», в якому юні учасниці граційно демонстрували неповторне вбрання. А щоб пересвідчитися, що дівчатка не лише вміють гідно себе поводити, мають привабливий вигляд, а й можуть оригінально відповідати на неочікувані запитання, для них провели конкурс «Інтерв’ю». Саме тут журі у складі Неоніли Середюк, Ольги Шихутської, Адріани Стюпко, Тетяни Котюжанської, Юлії Мирончук, Оксани Пінської і Тараса Шевцова мало можливість справедливо оцінити усі достоїнства претенденток.


У перервах між конкурсами та оприлюдненням результатів глядачів розважали запрошені артисти. Усіх присутніх східним танцем вразили талановита Марія Хояїн, а також ансамбль сучасного танцю «Сонечко», який виконав надзвичайно запальний танець. Крім того, запрошені гості під час розіграшу лотереї отримали багато подарунків від одного зі спонсорів конкурсу краси «Міні-міс Здолбунів». До слова, аби захід пройшов на високому рівні, до його організації долучилися Здолбунівська міська та районна ради, чимало місцевих підприємців, які допомогли у проведенні і надали подарунки для учасниць. Ініціаторками ж конкурсу виступили Олена Галій і Катерина Лотоцька, які у попередні роки організовували «Міс Здолбунів».
Окрім подарунків, у фінальній частині конкурсу всі учасниці отримали почесні номінації та нагороди у вигляді стрічок і корон. Анастасії Гусарук присвоїли титул «Міні-міс тендітність», Ніці Носальській – «Міні-міс ніжність», Варварі Тимків – «Міні-міс натхнення», Валерії Гриценко – «Міні-міс оригінальність», Вікторії Водоп’ян – «Міні-міс привабливість», Марії Васяніній – «Міні-міс посмішка», Анастасії Савчук – «Міні-міс елегантність», Вік­торії Малаховій – «Міні-міс чарівність», Кірі Гараніч – «Міні-міс вишуканість», Вікторії Єгерт – «Міні-міс
артистичність».


Аліна Пелих здобула три звання: «Перша віце-міні-міс Здолбунів», «Міні-міс інтернет» та «Міні-міс загадковість». Олександра Стецюк виборола перемоги у номінаціях «Друга віце-міні-міс Здолбунів», «Міні-міс фотомодель». Переможницею стала Софія Ляшук, яка отримала титули «Міні-міс Здолбунів», «Міні-міс харизматичність» і «Міні-міс глядацьких симпатій».
Марина КОЛОДИЧ.
Фото Марини
МАЛІНОВСЬКОЇ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити