В Україні з 16 травня стартувала інформаційна кампанія з підвищення обіз­наності щодо суті децентралізації «Я – Громада». Організаторами її є спільно Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма «U-LEAD з Європою».
Метою інформаційної кампанії «Я – Громада» є підвищення рівня обізнаності громадськості про позитивні зміни, що відбулися внаслідок реформи децентралізації, сприяння кращому розумінню громадянами суті реформи децентралізації та поширення позитивних практик ОТГ, залученню людей до активної участі у соціальному, культурному та політичному житті своїх громад. Крім того, організатори сподіваються сформувати позитивне ставлення до процесів добровільного об’єднання та децентралізації по всій Україні.
Заходи всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проводитимуть у 39 населених пунктах різних областей. Загалом це 28 публічних та 11 діалогових заходів за участю жителів, ГО, представників об’єднаних територіальних громад, волонтерів, журналістів.


Вже за тиждень учасники Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада» завітають до Мізоча і представлять проект «Містечко децентралізації». У програмі: тематична інформація, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.
Під час заходу можна буде детальніше дізнатися про ОТГ й отримати консультації щодо децентралізації від фахівців. Також присутнім запропонують незвичайні уроки для дітей та дорослих. Охочі матимуть змогу протестувати стан свого здоров’я у мобільному медпункті. Розкажуть й про те, як варто поводитися з відходами і енергією. Відбудуться конкурси і вікторини. Крім того, учасники дійства разом створять пазл «Я тут живу».
До участі у заході запрошують мешканців Мізоча та навколишніх сіл, фахівців з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, представників органів місцевої влади, ЗМІ.
Відбуватиметься дійство 1 червня з 14.00 до 18.00 на площі біля Бдинку школярів та молоді селища Мізоч.
За повідомленням
Руслана ВЛАСЮКА
у групі «Мізоцька об’єднана територіальна громада» у Фейсбуку
та інформацією на порталі «Децентралізація».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити