В Україні з третього квітня по дев’яте травня тривала традиційна акція «Місяць Червоного Хреста». На Здолбунівщині до участі в ній долучилися дорослі і діти.

- У квітні 2018-го минуло 100 років від початку діяльності українського Червоного Хреста як самостійного національного товариства. Одним з важливих його пріо­ритетів завжди було і є сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми і численні благодійні проекти ТЧХУ. На відміну від інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Закону України. Сто років дієвого добра, сто років милосердя – напевно так кількома словами можна схарактеризувати всю роботу нашого Товариства, - зазначає голова Рівненської обласної організації ТЧХУ Марія Михайлівна Бєлікова.


Як і щоразу, цьогоріч акція «Місяць Червоного Хреста» проводилась з метою привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення, сформувати думку суспільства на користь милосердя. В ході акції в різних куточках України було організовано збір коштів, продуктів, одягу і взуття, предметів хатнього вжитку, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, а також надання безоплатних побутових, юридичних та інших послуг підопічним організацій Товариства, а також упорядкування будинків, прибудинкових територій громадян похилого віку та інших категорій населення.


- На Здолбунівщині на заклик долучитися до заходів акції «Місяць Червоного Хреста» відгукнулись дорослі і діти. Значну допомогу коштами, до слова далеко не вперше, надали нашій організації керівники ПСП ПП «Здолбунівське» Петро Кравчук та ПСП «Хлібороб» Петро Мосійчук. Допомогли парафіяни міських храмів, освітяни, школярі та їхні батьки. Завдяки цьому активісти Червоного Хреста мали змогу в передпасхальні дні навідати і вручити освячені продуктові набори десяткам соціально незахищених громадян. Не можу не відмітити й доб­ру справу вірян Свято-Тетянинської церкви на чолі з о. Юрієм, які зібрали кошти для матеріальної допомоги внутрішньо переміщеній особі, жіночці, яка вимушено залишила свою домівку і переїхала до Здолбунова. Було дуже приємно бачити, як щиро раділи усі, до кого з дарунками від доброчинців завітали помічники нашого Товариства, - розповідає Марія Михайлівна і додає: - Завершилась акція, але час для благородних справ не вичерпується її межами, творити дієве милосердя, підтримувати тих, кому у наш непростий час найважче, потрібно завжди.
Окрім надання підтримки незахищеним верствам населення, під час «Місяця Червоного Хреста» проводилась кампанія із залучення громадян до членства у Товаристві Червоного Хреста України згідно з оновленою концепцією.
Ольга ЯКУБЧИК.

На фото: під час акції «Місяць Червоного Хреста» на Здолбунівщині.
Фото надала
Марія БЄЛІКОВА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити