Кілька тижнів тому у Фейсбуку з’явився пост рівнянки Ольги Ткачук про те, що вона збирає команду небайдужих майстрів краси – перукарів, манікюрниць, візажистів, охочих долучитися до доброчинної акції «Подаруй посмішку»: навідатись до певного соціального закладу і безкоштовно запропонувати професійні послуги з наведення краси його мешканцям. Таку ініціативу, за словами Ольги, вона перейняла від однієї зі своїх колег, перукаря з Тернополя.


На диво швидко на пропозицію зробити хорошу справу відгукнулось чимало людей і, до слова, не лише фахівців з краси, бо серед них були й ті, хто приніс подарунки для адресатів акції, і ті, хто допоміг коштами, аби майстри придбали найнеобхідніше в роботі.
За попередньою домовленістю з керівництвом закладу, четвертого травня доброчинці завітали до Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, де на сьогодні перебуває понад двісті підопічних.
Стрижки, зачіски, манікюр, педикюр, послуги з візажу – це далеко не все, чим того дн

я потішили гості мешканців будинку-інтернату. Адже вони створювали світлий, радісний настрій і справді дарували посмішки, увагу і повагу, позивне спілкування. Приємним було і знімчування на згадку, яке провела фотограф Анна Котеля.
Такий захід у будинку-інтернаті відбувся вперше. Підопічні дуже тішились увагою до них і якісними послугами з наведення краси. Тож тепер з нетерпінням чекатимуть на наступний візит цих чудових майстрів і дуже щирих людей. А навідатись до місцевого будинку-інтернату знову учасники акції «Подаруй посмішку» планують вже за місяць.
За інформацією,
наданою
Здолбунівським
будинком-інтернатом
для громадян похилого віку та інвалідів.
Фото теж надані
закладом.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити