відбувся 11 квітня у Державному навчальному закладі «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Захід є щорічним. Проводять його з метою пропагування здорового способу життя в учнівському середовищі, а також виявлення і підтримки талановитої молоді.

Цього разу в ході фестивалю-конкурсу змагалися вісім команд: «Вітамінки» групи № 1, «Драйв» групи № 2, «Їжаки» групи № 3, «Аскорбін» групи № 4, «Олімпійці» групи № 7, «Круті хлопці» групи № 9, «Імпульс» групи № 12, «Планета здоров’я» групи № 14. Конкурсанти у своїх виступах наголошували на перевагах здорового способу життя, на важливості формування у молоді навиків безпечної поведінки, необхідності збереження здоров’я свого і тих, хто поруч. Учасники відобразили духовні цінності в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв. Усі команди продемонстрували високий рівень виконання та гарне оформлення. Тому журі у складі заступника директора з НВР О. В. Трало, методиста І. С. Боярчук, голови учнівського проф­кому Н. А. Поліщук та художнього керівника В. В. Денисюка було нелегко обирати найкращих. Але ж конкурсу без переможців не буває.


У підсумку призерами стали команда «Їжаки» (група № 3 «Слюсар з ремонту рухомого складу»; класний керівник В. О. Остап’юк) – ІІІ місце; команда «Імпульс» (група № 12 «Столяр будівельний. Тесляр»; класний керівник С. В. Шевцова) - ІІ місце. Перемогу ж здобула команда «Круті хлопці» (група № 9 «Слюсар з ремонту рухомого складу»; класний керівник В. Р. Якубчик).
Переможцям вручили грамоти та подарунки від
учнівського профкому.
Олена ТРАЛО,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

На фото: учасники фестивалю-конкурсу.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити