Оновлення насаджень на території Мізоцької АЗПСМ.

Минулий тиждень був плідним на працю, адже у багатьох населених пунктах Здолбунівщини жителі вийшли на прибирання територій. До роботи долучалися активні громадяни, яких турбує нинішній стан довкілля загалом і захаращеність та засміченість зон відпочинку, де вони проводять своє дозвілля.
Так, у п’ятницю, п’ятого квітня, у Здовбицькому парку відбулося прибирання. До роботи долучилися учні тамтешньої школи, працівники сільської ради та інші охочі здовбичани. Спільними зусиллями громади у парку навели лад, розчистили територію і висадили хвойні дерева. Їх подарував здолбунівський підприємець Андрій Кардаш.
Того ж дня зазеленіли нові деревця у Глинську - там висадили алею з одинадцяти туй, які подарував депутат Рівненської облради Владислав Сухляк. Також громада села вирішила прибрати у центрі селища. Сільська рада разом з Глинським НВК влаштували прибирання у парку.
Наступного дня, в суботу, таке ж масове прибирання влаштували у смт Мізоч. На толоку у селищному парку зібралось чимало люду, від першокласників до пенсіонерів. Мізочани з великим завзяттям очищали парк від сміття та багаторічних заростей. Робота кипіла до вечора. А щоб мотивувати відвідувачів парку підтримувати там чистоту, мізочани встановили у ньому таблички з проханням не смітити.


Триває прибирання у парку с. Здовбиця.

Однак дуже швидко
з’ясувалося, що не всі здатні поважати працю інших і докладати власні зусилля заради покращення екологічної ситуації. Уже в неділю одна з учасниць прибирання після прогулянки парком помітила там «сліди культурного відпочинку односельчан». І на сторінці інформаційно-розважального сайту смт Мізоч у Фесбуку написала: «Попереджаємо несвідомих, що будемо фільмувати та фотографувати і оприлюднювати наслідки відпочинку в парку. Отож, пильнуйте, щоб не потрапити на дошку нешани…». Окрім того, що провели прибирання, у селищному парку встановили позитивно розмальовані смітники та камери відеоспостереження.
Долучилися до прибирань й жителі Кунина - організували «суботник» та очистили засмічену територію. І хоч на прибирання прийшло небагато людей, зробити їм вдалося чимало. Ініціативна група кунинців закликає, прибирати тоді, коли виходить, головне, щоб результат був ефективний.
А на території Мізоцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини оновили сад. Старі і здебільшого трухляві фруктові дерева там зрізали і відправили в якості палива в Гільчанську амбулаторію, а натомість медичні працівники висадили 317 нових дерев і кущів. Це молоді ялинки, берези та фруктові дерева.
Такою ж благою справою зайнялися і у Здолбунівській районній центральній лікарні. Персонал закладу прикрасив його територію новими деревцями. Ці саджанці теж подарував підприємець Андрій Кардаш.
За інформацією
у Фейсбуку.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити