Учні Мізоцького НВК другий рік поспіль організовують благодійну різдвяну коляду. Саме учасники драмгуртка на чолі з його керівником Олександром Кремінським, завідуючою БК
с. Озірко Галиною Шебунею та педагогом-організатором Мізоцького НВК Тамарою Парфенюк колядували й щедрували заради благої справи. Учасники коляди завітали до багатьох організацій у селищі Мізоч.
– Ініціатива була спільною, так вирішили діти разом з керівником гуртка. Та це не перша благодійна акція у драмгуртку, протягом року ми намагаємося проводити подібні заходити, щоб допомогти тим, хто цього потребує, - розповіла педагог-організатор Тамара Парфенюк.


Вона зазначила, що цього року завдяки благодійній різдвяній коляді було зібрано 6603 гривні, які планують передати у відділення Рівненської дитячої онкогематології, як і минулого року.
– Торік ми зібрали майже чотири з половиною тисячі гривень і разом з дітьми відвезли в Рівненську онкогематологію. Настрій у всіх був піднесений, ми там колядували та щедрували. Наші учні дуже перейнялися тим, що у відділенні багато маленьких діток. Після цього вирішили, що таку хорошу традицію будемо продовжувати й надалі, - сказала Тамара Парфенюк.
Вл. інф.
Фото з групи «Освіта Здолбунівщини»
у Фейсбуку

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити