проводять зимові свята учні Здолбунівського ВПУЗТ

Інтелектуальні ігри, благодійні акції та інші цікаві заходи провели у місцевому залізничному училищі протягом грудня 2018-го.

Так, у межах тижня природничо-математичних дисциплін під керівництвом викладача хімії та біології Наталії Шеменюк відбулась інтелектуальна гра «Останній герой» за участю учнів І курсу за спеціальністю «Черговий стрілочного поста. Оператор поста централізації» та за спеціальністю «Машиніст тепловоза, електровоза. Слюсар з ремонту рухомого складу». Метою заходу було підвищити інтерес учнів до природничих наук на основі інтеграції знань з хімії та біології.
Сценарій гри «Останній герой» побудували на основі відомої однойменної телепрограми. На учасників (героїв) – жителів двох племен – Слонів і Мавп, що живуть на двох сусідніх безлюдних островах з архіпелагу «Хімляндія» чекали різноманітні випробування: хімічна естафета «У світі речовин», «Дешифрувальники», «Темна конячка», «Чорна скринька». Переможцем гри, тобто «Останнім героєм», став учень сьомої групи Анатолій Пахольчук.
На Андрія, 13 грудня вихователь гуртожитку А. О. Ковтун та художній керівник В. В. Коломис організували у Здолбунівському ВПУЗТ традиційні, за народним звичаєм, великі вечорниці із кусанням калити, ворожінням та усілякими забавами, піснями й танцями.


На Миколая майбутні залізничники активізувалися та провели благодійну акцію під назвою «Святий Миколай вітає наших захисників!» Поставили перед собою ціль створити святковий настрій нашим захисникам, підняти їхній бойовий дух. А для мужніх бійців, які зараз далеко від своїх домівок та стрічають свята не за родинним столом, а на передовій, у ВПУЗТ зібрали подарунки. Учні закупили смачні тістечка, печиво, запашний чай та усе це передали місцевим волонтерам. Крім того, протягом трьох місяців вихованці училища плели маскувальні сітки.
Традиційно у день святого Миколая не забувають про сиріт та знедолених діток. Дотримуються цієї традиції й у нашому навчальному закладі. Голова учнівського профспілкового комітету Наталія Поліщук вручила солодкі подарунки дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування. Долучилися до цієї хорошої справи й фахівці з соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Кухарчук і Оксана Александрова – вручили подарунки від центру.
Олена ТРАЛО,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ»

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити