23 грудня 2018 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-III ст. №1 з метою підтримки обдарованих дітей було проведено районний конкурс «Найрозумніший» серед учнів 4-х класів ЗЗСО району.
Участь у конкурсі спонукала до самостійного міркування, молодші школярі не лише із задоволенням змагалися, але й багато чому вчилися: бути зосередженими, впевненими в собі, швидко діяти й робити висновки на майбутнє.


Переможцем конкурсу став учень Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Денис Івановський (вч. О.О. Войцеховська), друге місце виборов учень Здолбунівської ЗОШ І- ІІI ст. № 4 Михайло Дрозд (вч. Л.П. Капустинська), третє місце здобув учень Здолбунівської ЗОШ І- ІІI ст. № 5 Денис-Марк Шишковський (вч. О.Г.Ткачук).
Організатори конкурсу дякують і запрошеним на конкурс школярам, котрі подарували хвилини гумору для учасників змагань, і спонсорам, завдяки яким свято було неперевершеним!
Валентина Бандюк,
член журі конкурсу,
учитель початкових
класів Спасівської
ЗОШ І- ІІI ст.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити