Дев’ятнадцятого грудня відбулася чергова сесія Здолбунівської районної ради. Розпочати сесію, яка за часом проведення припала на день Святого Миколая, прийшли учні Здолбунівської музичної школи на чолі з музичним керівником Оленою Камінською. Діти виконали декілька пісень, та отримали подарунки. Тож депутатам створили піднесений настрій для розгляду питань порядку денного.

Загалом на сесію було винесено 22 питання. В основному акцентували увагу на тих, що стосуються соціально-економічного розвитку району. Розглянули та проголосували за зміни до районного бюджету на 2018 рік. Обговорили також план роботи районної ради на 2019 рік, а також питання про хід виконання та зняття з контролю депутатських запитів.
Начальник фінансового управління Володимир Нечипорук ознайомив присутніх з проектом районного бюджету на 2019 рік. Депутати вирішили збільшити у два рази видатки на харчування у школах району для учнів пільгових категорій. Звернули увагу і на харчування у дошкільних навчальних закладах: тут кошти також збільшать у півтора рази. Натомість пільги та субсидії у наступному році буде зменшено до 77 мільйонів гривень.

Що стосується освітньої субвенції, то вона зросте на дванадцять відсотків. Посадові оклади у вчителів з нового року зростуть майже на десять відсотків, а для керівників шкіл даватимуть надбавку за інтенсивність у п’ятдесят відсотків. Одноголосно депутати погодили питання щодо укладення контракту з Миколою Тимощуком на посаді директора Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Також проголосували депутати за районну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, що має на меті удосконалення механізму забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства та впровадження європейських стандартів рівності. Ще погоджені зміни до районних програм «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» та соціального захисту учасників антитерористичної операції, якими передбачене додаткове фінансування заходів відповідних програм.
Депутати погодили й нові районні програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Здолбунівському районі на період до 2020 року. А також обговорили питання необхідності дотримання заходів протипожежної безпеки в закладах освіти району та передбачили на це кошти в сумі 77 тисяч гривень.
Від імені командування військової частини голова районної ради Олег Дацюк вручив подяку Юрію Тимощуку за допомогу збройним силам України та військовій частині А-1994.
Усе, що стосується теми медицини депутати мають розглянути на другому пленарному засіданні, яке відбудеться в районній раді 26 грудня.
Марина КОЛОДИЧ
Фото автора

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити