До першого великого зимового свята у Здолбунівському районі відбулося чимало заходів

Святкування дня Святого Миколая у Здолбунівському РБК

А розпочалося свято з богослужіння, яке провели у храмі Успіння Пресвятої Богородиці для дітей вразливих категорій у неділю, 16 грудня. Присутні помолилися за здоров’я дітей, дорослих, мир та злагоду. Після чого кожна дитинка мала змогу поговорити з Миколаєм, розповісти йому про найпотаємніші мрії та отримати подарунок. Традиційну зустріч у храмі організувала Тетяна Павлова, керівник Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Святий Миколай вітає мешканців будинку-інтернату


Вісімнадцятого грудня, ті ж дітки були на святі «Що приніс нам Святий Миколай» у Здолбунівському районному будинку культури, де гарно та весело провели час. Зустрілися знову з Миколайчиком та казковими персонажами. Прочитали для Миколая віршики та отримали солодкі подарунки. Захід та подарунки для дітей вразливих категорій організували завдяки районному центру соціальних служб, районній організації Товариства Червоного Хреста України та депутату облради Владиславу Сухляку.

Працівники інтернату сортують подарунки


Окрім цього районний центр для сім’ї дітей та молоді провів благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей-сиріт, та позбавлених батьківського піклування, учнів Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту.
У день Миколая Чудотворця діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки та піклування завітали до районного будинку культури. На них чекала цікава розважальна програма з казковими героями і звичайно ж Миколаєм. Наприкінці свята дітки мали можливість розповісти вірші та отримати смачні подаруночки.
Не лишилася осторонь, як зазвичай, і Здолбунівська сотня самооборони. Волонтери разом із Святим Миколаєм щороку відвідують сім’ї учасників АТО, бійців, які отримали поранення, і тих, хто служить на контрактній формі у Збройних силах України. Цього року коштом громадської організації було закуплено подарунки для півсотні дітлахів.
Вдалося потішити й діток у районній центральній лікарні. Там Святий роздавав гостинці разом із отцем Віталієм – протоієреєм Здолбунівського Свято-Петро-Павлівського храму. Не лише діти, але й колектив лікарні був надзвичайно вражений та задоволений.
Завдяки чуйності небайдужих не забули і про людей, які проживають в Здолбунівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів. Незважаючи на їхній поважний вік, працівникам та благодійникам вдалося зробити гарне свято з хорошим настроєм. Мешканці будинку-інтернату отримали солодощі, фрукти, одяг та взуття. Лежачим хворим надали ще й засоби особистої гігієни.
За інформацією
Здолбунівського РЦ СССДМ
та власна інформація

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити