Чого досягли міські депутати завдяки ініціативі та наполегливості

Сьомого грудня в Україні відзначили День місцевого самоврядування. Це професійне свято усіх народних обранців, які працюють у сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Система місцевого самоврядування має реагувати на потреби жителів, створювати необхідні умови для покращення життя, реалізації ідей та вирішення проблем. Тому важливо, щоб кожен представник влади виконував свою роботу якісно. Саме цього очікують від них їхні виборці.

Кожен депутат може і повинен подавати різні пропозиції, які мають на меті покращити місто та зробити його максимально комфортним для жителів. Так депутати сьомого скликання міської ради Здолбунова від фракції «Батьківщина», яку очолює Людмила Бабак, подали чимало пропозицій до плану соціально-економічного розвитку Здолбунова на 2016-2020 роки.
– Наше завдання – вирішувати проблеми та покращувати стан міста. Тому депутати від нашої фракції неодноразово зверталися у міську раду з пропозиціями до місцевих програм. Серед них важливі питання ремонту доріг, освітлення та благоустрою дворів, виділення коштів на проектно-кошторисні документації, – зазначила Людмила Бабак.
Чимало депутатських звернень стосовно вирішення цих проблем подав Анатолій Броніч. Частина з них уже реалізовані - поліпшено покриття дороги по вул. Яворницького, реконструйовано вуличне освітлення по вул. Пушкіна, 8 Березня, збудовано тротуари та заїзди до багатоповерхових будинків по вул. Шевченка.


Завдяки ініціативі депутатів від фракції «Батьківщина» збудовано каналізацію по вул. Лермонтова та проведено ремонт стічної каналізації в районі вулиць Шевченка-Нова. Втілена у життя й не одна пропозиція Людмили Бабак. Приміром, по вул. Щепкіна встановлено нову автобусну зупинку, облаштовано дитячі ігрові майданчики по вул. Д. Галицького та Польовій, контейнерний майданчик для сміття по провулку Щепкіна, відремонтовано доріжки до поховань загиблих учасників АТО на кладовищі по вул. Коперника.
Завдяки депутату Володимиру Гордійчуку було організовано роботу міського спортивного клубу «Богатир» та виділено з міського бюджету лише в цьому році на його функціонування 150 тисяч гривень.
Клопотання Валентини Капітули допомогли розпочати будівництво каналізації та виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво водопроводу на території житлового масиву в районі вул. Мартинівка та масиву для учасників АТО, реконструювати вуличне освітлення по вул. Новій та виготовити проект асфальтування вул. Залізничної.
За пропозиціями депутата Петра Пивоваренка було облаштовано лежачими поліцейськими та відповідними знаками прилеглу територію до будинку 2 Лютого, 6, частково відсипано щебенем один з провулків по
вул. Зеленій.
Від початку скликання 17 пропозицій уже виконано у повному обсязі, 11 – виконані частково або мають реалізувати найближчим часом. Та на досягнутому депутати зупинятися не збираються. У них ще є багато ідей для подальшого роз­витку нашого міста.
Марина КОЛОДИЧ
фото надане
Людмилою Бабак
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити