Наприкінці минулого тижня в парк моторвагонного рухомого складу регіональної філії «Львівська залізниця» у Здолбунові повернувся капітально відремонтований електропоїзд ЕР9Т № 747 у складі десяти вагонів. Ремонтували рухомий склад на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод». Там його модернізували, аби покращити умови перевезення пасажирів. З третього грудня цього року відновлений електропоїзд курсує постійно на дільницях Здолбунів-Львів та періодично – Здолбунів-Луцьк.
За інформацією служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця», під час проведення капітального ремонту в електропоїзді ЕР9Т № 747 відновили кузови вагонів, замінивши у них пошкоджені елементи, встановили нові двері салонів, сталеві двері службового тамбура, перехідні майданчики, зовнішні розсувні двері. Салони вагонів обладнали блоками сидінь із покращеними ергономічними властивостями, в туалетних приміщеннях трьох вагонів встановили обладнання з підвищеним рівнем комфорту, модернізували систему освітлення вагонів, прожекторних та буферних ліхтарів, встановивши світильники зі світлодіодними елементами. Крім того, у салонах оновили системи оповіщення, встановили системи електронних маршрутних покажчиків та інформаційних табло, а також сучасну протипожежну систему та засоби відеоспостереження.


Окрім цього, ремонтники виконали комплекс заходів для продовження експлуатації електропоїзда: зокрема підвищили надійність ходової частини, аби убезпечити рух потяга. В моторвагонному депо Здолбунів закріпили за оновленим рухомим складом постійні поїзні бригади, тож за станом електропоїзда ретельно слідкують.
Залізничники запевняють, що ремонт рухомих складів продовжуватиметься.
– У першому кварталі наступного року планується ремонт ще одного електропоїзда. Знову відправимо на Київський електровагоноремонтний завод. Загалом нам обіцяють, що два потяги відремонтують у 2019 році, –- зазначив заступник начальника Моторвагонного депо Здолбунів Анатолій Захарчук.
Ірина САМЧУК
Фото зі сторінки
Львівської
залізниці у Фейсбуку

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити