Їх вже відправили на Схід

У холі Здолбунівської РДА стабільно двічі на тиждень ввечері збираються з десяток, а то й більше людей. Вони – люди різних професій та уподобань, проте всіх об’єднує бажання допомогти армії. Тут гуртом виплітають маскувальні сітки для воїнів та передають в зону бойових дій на Схід України.
Так працюють вже понад місяць. І за цей час трудівники-волонтери змогли виплести шість сіток. Нині це нехитре знаряддя захисту для наших воїнів вже відіслали у місто Щастя для бійців «Айдару». У посилку також вклали малюнки від дітлахів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Копитківської ЗОШ, табору «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


- Я написала оголошення у Фейсбуці про те, що будемо відсилати сітки і попросила охочих діток щось намалювати для воїнів. Приємно, що вони відгукнулися і передали стільки гарних малюнків, – розповіла волонтерка Валентина Лукашук.
Проте на досягнутому трудівники не зупиняються. Адже замовлення на сітки продовжують надходити. Тож найближчим часом ще дві маскувальні сітки мають виплести для нашого земляка, здолбунівчанина, на 59 бригаду.
Нині завершують виплітати сьому маскувальну сітку. Аби підтримувати такий хороший темп, волонтери запрошують долучатися до них всіх небайдужих. За цією роботою можна не тільки допомогти нашим воїнам, а й поспілкуватися з цікавими людьми.
Тим часом, збір коштів на основу для маскувальної сітки триває. Долучитися може кожен, перерахувавши кошти на картку Приватбанку 5168 7427 1528 9868 Смірнова Олена Остапівна.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити