Дмитро Якубець має декілька діагнозів: хронічний гломерулонефрит та полікістоз нирок. Окрім того, він потребує операції з пересадки нирок. Арсен Цицик же має гісциоцитоз Х з клітин Лангерганса, а також бульоз та кісти в легенях. Додає юнаку складнощів і грибок легень. Щодня рідні цих діток витрачають чималі суми на лікування і будь-яка допомога та підтримка неабияк важливі для них.

 


Ці сім’ї живуть у суспільстві серед людей, тож не повинні залишатися з такими проблемами сам-на-сам. Тому минулої суботи понад сотня здолбунівчан зібралися на благодійний забіг та подолали дистанцію в один кілометр, аби допомогти цим двом хлопцям отримати шанс на одужання.


Благодійний забіг організували Здолбунівський клуб любителів бігу, Rivne Running Club та Товариство Червоного Хреста України за сприяння Здолбунівської РДА. Кожен із сотні бігунів-здолбунівчан під час реєстрації отримав номер та синьо-жовту стрічку. Благодійні внески сплачували лиш дорослі учасники акції та студенти, для дітей же участь в забігу була безкоштовною. До слова, вболівальники теж не поскупилися й долучилися до благої справи, вкинувши до скриньки для збору коштів посильну для себе суму.

 


Гарно перед забігом розім’явшись разом із майстром спорту України, бронзовою призеркою олімпійських ігор у Лондоні 2012 року, фіналісткою олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 2016 року Ольгою Земляк, учасники рушили на старт. Маршрут починався з площі Героїв Майдану та пролягав через вулиці Фабрична, Незалежності, Гетьмана Полуботка, Грушевського і завершувався там, де й починався – на площі Героїв Майдану.


На благодійний забіг зібралися переважно молодь та школярі. Проте знайшлися охочі побігати і серед дорослих. Взяли участь у забігу й рідні хлопців, яким збирали кошти. Зокрема, мама Дмитра Якубця – Тетяна. І, до речі, показала хороший результат: виборола третє місце серед жінок. Перше ж місце здобула Анастасія Сліпченко, друге – Ольга Гніздюлова. Серед чоловіків найкращим бігуном став Максим Сліпченко, срібло здобув Андрій Цимко, а бронзу – Олександр Заборський.

 


Найспритнішим серед учасників-хлопців був Володимир Ковальчук, друге місце впевнено зайняв Владислав Яковчук, а третє – Олександр Комісаров. Дівчатка також проявили наполегливість, і в результаті змагань перемогу виборола Христина Кулеша, за нею була Світлана Давидюк, третє ж місце посіла Єлена Крохмалюк. Відзнаки переможцям вручала Ольга Земляк. Також найкращі бігуни отримали подаруночки від організаторів та спонсорів забігу.
Загалом протягом благодійного заходу вдалося зібрати 3144 грн. Гроші поділили навпіл і відразу віддали в руки рідним Дмитра Якубця та Арсена Цицика.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити