Здолбунівчанка Анастасія Бондар захоплюється велопрогулянками з дитинства. Спершу мала триколісний велосипед. Потім, її вже трішки старшу, вчив їздити на ровері тато. Нині ж має «дамку», на якій катається чи не щодня.
На цьому ж дамському велосипеді на День державного прапора України студентка-першокурсниця подолала 4 км разом з іншими учасниками патріотичного велопробігу.

 


- Чесно кажучи, як бачила в Інтернеті повідомлення про якісь зустрічі, змагання чи турніри, я не сильно на них зважала, просто гортала новини далі. Звісно, читала, але бажання брати участь у якихось заходах просто не виникало. На велопрогулянку мене «підбили» друзі із «ЗЕленого газОНу». І я дуже задоволена, – ділиться враженнями дівчина.


Анастасія не прогадала, коли погодилася скласти компанію друзям. Адже, окрім цікавого дозвілля, отримала ще й подарунок від спонсорів та організаторів велопробігу.
– Не думала, що в нас є стільки охочих зранку піднятися з ліжка та ще й кудись їхати. Але саме такі акції свідчать, що не ти одна маєш подібні захоплення. Видно було, що всі учасники велопробігу задоволені й щасливі. Окремо дякую за подаруночки. Велосипед – це надійний друг, з яким зав­жди знайдеш пригоди на свою голову – куди він тільки не заведе. Головне міцно тримати руль і їхати лише вперед, – переконана Анастасія.


Окрім дівчини, подарунки отримали ще 16 людей, які брали участь у розіграші лотереї за номерами реє­страції учасників.
Загалом у велопрогулянці взяли участь 95 здолбунівчан та жителів району. Їхали цілими сім’ями, колективами та гуртками. Прогулянка на велосипедах була справді патріотична, адже чимало учасників зодягнули вишиванки або ж узяли із собою жовто-синю атрибутику. А кожен велосипед прикрашав національний прапорець.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити