Учасники табору «Романтик-2018».

Учасники табору «Романтик-2018».

З понеділка, 6 серпня, стартувала чергова зміна у єдиному в нашій області спеціалізованому таборі денного перебування для дітей вразливих категорій «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Як і зазвичай, «романтиків» гостинно приймає Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва. Оздоровлюються, розважаються і навчаються у таборі понад двадцять діток. З ними постійно працюють фахівці та волонтери Здолбунівського РЦ СССДМ.
Організатори табірної зміни підготували для «романтиків» насичену й цікаву програму - пізнавальні екскурсії, зустрічі з відомими й талановитими людьми, фахівцями різних галузей, заняття у творчих майстернях, різноманітні ігри. Заздалегідь подбали в РЦ СССДМ, домовившись з бізнесовцями, і про поживне харчування та смаколики-сюрпризи для таборян.


Отож, і перший день роботи «Романтика-2018» поволі перетворився на справжнісіньке свято. Після того, як таборяни познайомились один з одним, до них завітали клоун Іриска та його помічники - Квіточка і Гоша. Вони залучили дітвору до веселих руханок під музику, наносили охочим аквагрим, провели вікторину. Також хлопці і дівчата взяли участь у заняттях Музичної студії та Майстерні образотворчого мистецтва, які для них провели Наталія Северинська і Наталія Романюк відповідно.
У вівторок для дітей організували екскурсії до місцевого райвійськкомату та Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею. Крім цього, відбулася й зустріч учасників зміни з письменником Сергієм Гридіним.
Не менш насичені яскравими подіями дні очікували на «романтиків» і надалі. Але про це розповімо вже згодом.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити