Триває активна підготовка до щорічного конкурсу краси та грації «Міс Здолбунів». Десятеро красунь вчаться рухатися на сцені, красиво розмовляти, надавати першу домедичну допомогу, куховарити. Навчають їх й інших примудростей, про які варто хоча б почути.

 

Минулого тижня учасниці конкурсу завітали в гості до місцевої пожежно-рятувальної частини. Працювали з дівчатами представники Здолбунівського відділення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і Здолбунівських курсів цивільного захисту.
Спершу для красунь провели заняття з надання невідкладної домедичної допомоги. Звісно, що в цьому потрібна насамперед практика. Тож кожна з конкурсанток сама спробувала «врятувати» манекен, зробивши йому штучний масаж серця.

 


Та для рятувальників важливо не тільки надати допомогу постраждалим, а ще й зберегти власне життя та здоров’я. Тож дівчат ознайомили з правилами пожежної безпеки, а також продемонстрували обладнання і спецодяг пожежників. Красуні мали змогу приміряти вбрання рятувальників, спробували подихати, скориставшись кисневим балоном, та навіть покерувати пожежним рукавом.


Спеціально для дівчат рятувальники інсценували надзвичайну ситуацію та продемонстрували, як вони діють у разі виклику. Проте на пожежу рятувальники не поїхали, натомість покатали красунь на новенькій пожежній машині. До слова, у випадку раптової надзвичайної ситуації рятувальники змогли б виїхати на виклик, адже у частині стояла ще одна автівка.
На цьому пригоди у конкурсанток того дня не закінчилися. Після селфі у пожежно-рятувальній частині дівчата вирушили до «Волинь-Цемент» філії ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна», де для них організували не менш цікаву екскурсію.


Цей тиждень у юних красунь розпочався з кулінарного майстер-класу. Дівчата разом із кондитеркою Катериною Кругляк вчилися випікати безе. Оскільки є різні види цих солодощів, красуні вирішили спробувати приготувати один з них - французьке безе.

 


Дослухаючись до вказівок кондитерки-наставниці, дівчата завзято збивали яєчні білки, додавали туди яскраві барвники та за допомогою кондитерських мішечків надавали їм красивих форм: карамельок-смоктунців, сердечок тощо.
Не у всіх з першого разу виходило ідеально, проте старанність та завзятість компенсували ті промахи, які траплялися у юних господинь.
- Дівчатка - молодці. Старалися. Усі були активні. Вони самі готували безешки, «відсаджували» їх та випікали. Впоралися на відмінно, – захоплюється роботою учасниць конкурсу краси Катерина Кругляк.
Ось так весело й цікаво готуються до конкурсу дівчата. На красунь очікує ще чимало цікавих майстер-класів, екскурсій та занять.
Нагадаємо, фінал конкурсу - 25 серпня.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити