Тут реконструювали вуличне освітлення в с. Ільпінь, Тут реконструювали вуличне освітлення в с. Ільпінь, обгородили стадіон у с. Богдашів, ремонтують дороги

Нещодавно на колегії Здолбунівської райдержадміністрації звітувала Богдашівська сільська рада. Сільський голова Ірина Хабатюк розповіла про те, що вдалося зробити останнім часом у чотирьох селах, які обслуговує Богдашівська сільська рада. Зокрема, тут реконструювали вуличне освітлення в с. Ільпінь, обгородили стадіон у с. Богдашів, трохи відремонтували дороги, хоча з дорогами в цілому питання ще не закрите. Потребує ремонту частина дороги (4,4 км) від Глинська у напрямку П’ятигір і сільський голова та депутати сподіваються, що цьогоріч і ця дорога буде вимощена за кошти Державного дорожнього фонду. А щодо дороги напрямку Здолбунів – Глинськ – Стеблівка переробляється договір з проектною організацією.


За словами керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Жовтанюка, сільський бюджет Богдашівської сільської ради збалансований та бездефіцитний. Тут працюють десять закладів торгівлі, діє два приватні заклади громадського харчування. Територію населених пунктів обслуговують три приватні перевізники, виконуючи щоденно 30 оборотних рейсів. На території ради розташовані 4 водонапірні башти та водопровідні мережі протяжністю 1,2 км. Налагоджено централізований вивіз сміття. Лишилося ще ліквідувати два несанкціоновані звалища.
На території сільської ради два комунальні заклади освіти: Орестівська загальноосвітня школа І ступеня, у якій навчаються 13 учнів, та Ільпінська загальноосвітня школа І ступеня, в якій навчаються 32 учні. В основному діти з території Богдашівської сільської ради навчаються у Здолбунівських школах.
Медична допомога жителям сільської ради надається у ФАП сіл Ільпінь та Орестів, які повністю укомплектовані фельдшерами та молодшим медичним персоналом.
На території сільської ради функціонує два заклади культури клубного типу в с. Орестів та Ільпінь та дві бібліотеки – у Богдашеві та Ільпіні.
Станом на 1 січня 2018 року на території сільської ради проживало 3346 жителів, серед яких 35 учасників АТО, 59 багатодітних сімей. Незахищені верстви населення отримують від виконавчого комітету сільської ради всебічну допомогу: при виконавчому комітеті створено опікунську раду.
Людмила МАРЧУК.

Коментарі   

+4 #1 Kadet 05.06.2018, 16:39
Ми жителі с.Ільпінь2,дуже обурені роботою нашого сільського голови,бо село наше знаходиться між Здолбунів2 і Квасилів і ми тут не кому не потрібні!!!Писа ли заяву щоб зробили нам освітлення кінець вулиці Солов'їна очистили хащі дерев,дороги робимо за свої кошти вул Берегова,просим о вивезти хімію яка залишилася в контейнерах і якою дихають наші діти особливо після дощу,чому в наших дітей тут нема якоїсь ігрової площадки,хіба наші діти не такі як інші?А ВИ КАЖЕТЕ ЩО ВСЕ ТАК ДОБРЕ В РАЙОНІ.
Цитата

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити