День матері та Міжнародний День сім’ї відзначили у Здолбунівській центральній районній бібліотеці. «Усе бере від матері початок…Матуся наша – ангел на землі» – під такою назвою відбувся зворушливий літературно-музичний вечір.
На святі були присутні матері учасників бойових дій на сході України (у тому числі ті, чиї сини стали Небесними Янголами), студенти літературно-краєзнавчого факультету Університету третього віку Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та члени Рівненського осередку ГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність». Одну з матерів героїв – Софію Брік, в якої на цей день випало день народження, привітали ще й із особистим святом.


Окрім цього, матерям зробили ще одну приємність. За матеріалами, наданими районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організували виставку світлин матерів загиблих учасників наших захисників на Сході України. Після свята у бібліотеці Мами зібрались в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на своє перше засідання, як члени громадської організації «МАтері МИроносиці» (ГО «МАМИ»).
Зі святами та об’єднанням МАМ, дружин в організацію привітали: керівник центру надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації Світлана Муляр, директор РЦСССДМ Тетяна Павлова, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін, голова районної ради Олег Дацюк.
Тетяна Павлова,
директор РЦСССДМ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити