Під час презентації виставки.

Минулої п’ятниці в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки та підведення підсумків ІХ конкурсу карикатур “Незалежність”, який проводиться щороку серед членів Асоціації карикатуристів України. Цьогорічний конкурс має актуальнну назву “Криза”.
Асоціацію карикатуристів було створено в 2002 році. Нині вона об’єднує понад 30 художників, як професіоналів, так і любителів, які були неодноразовими переможцями міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Виставки кращих робіт експонувались переважно у Києві, а також у містах Запоріжжі, Дніпропетровську, Житомирі, Рівному та Здолбунові.


Цього року через обмежене фінансування було вирішено провести інтернет-конкурс. Проте, не дивлячись на фінансову кризу, авторитетно заявлено – в творчості кризи немає. Представлено на конкурс понад 100 робіт від 22 авторів, з них 75 експонувалися цьогоріч в музеї.
Під час презентації виставки карикатуристів голова правління Асоціації Костянтин Казанчев вручив переможцям цьогорічного конкурсу призи і почесні грамоти. Їх удостоїлись художники Олександр Житніков, Сергій Смендяєв та Олексій Кустовський відповідно із Львова, Бердянська, Вишневого Київської області. А заохочувальний приз та грамоту Національної спілки журналістів України одержав здолбунівчанин Віктор Голуб.
Вітали переможців виставки заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, голова Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry