Природа потребує охорони і захисту постійно. Цілісність навколишнього середовища має хвилювати кожну людину на планеті. Людство повинно стати опорою і помічником природи у її боротьбі за існування. Натомість ми дуже часто стаємо свідками недбалого ставлення людей до довкілля. І це завжди призводить до незворотних наслідків. Людство не замислюється про те, що постійне вирубування лісів, забруднення води та знищення земель призводить до загибелі природи.
Люди своїми необдуманими вчинками завдають непоправної шкоди всій екосистемі. Масово знищують тварин, комах, риб. Це призводить до порушення цілісності світу, і тварини та рослини починають поступово зникати з обличчя планети. Часом ніби й нешкідливий відпочинок у лісі довкола багаття може спричинити втрату величезної ділянки зелених насаджень через пожежу. А що казати про цілі галявини, вкриті сміттям та битим склом?


Недбале ставлення до природи руйнує навколишнє середовище. Але ж людство є невіддільною часткою природи, яка залучено в усіх її кругообігах і процесах. Тож, залишаючись наодинці з природою, люди повинні пам'ятати, що вони єдині, хто може зберегти всю гармонію і баланс в навколишньому живому світі.
Працівники НПП «Дермансько-Острозький сподіваються на розуміння проблеми охорони природи з боку громадян та на їхню підтримку в цій справі.
Валентин ЛИСЮК,
начальник відділу державної охорони
природно-заповідного фонду
НПП «Дермансько-Острозький».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити