Цього тижня до гаража здолбунівських рятувальників в’їхала нова пожежна машина. Вона – одна з тих, які нещодавно Петро Порошенко вручив рятувальникам Рівненщини.

Презентація пожежної машини АЦ-4-60 (530905)-515М відбулася цього вів­торка у ДПРЧ-18 Здолбунова. На урочистості прибули голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, перший заступник голови Здолбунівської РДА Леонід Власюк, заступник міського голови Володимир Кондратюк, а також депутат Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.
Представив автівку особовому складу та гостям заступник начальника ГУ ДСНС в Рівненській області Олег Панюк. Як зазначив пан Олег, машина – потужна та витривала.
– Автомобіль швидкий, маневрений. Має більший запас води. Тож стане незамінним помічником наших рятувальників, – резюмував Олег Панюк.


Найстарішому автомобілю здолбунівських рятувальників понад 25 років. І «живе» він лише завдяки совісному догляду ремонтників. Тож нова автівка – чудовий подарунок нашим рятувальникам.
Як зазначили у ДПРЧ-18, АЦ-4-60 (530905)-515М – це мобільна пожежна машина для гасіння більшості пожеж. Таку автоцистерну також використовують для підвозу води до місця пожежі, якщо джерело води розташоване далеко. Рятувальники також зможуть без проблем набирати воду в глибоких водоймах або водоймах з поганими під’їздами. Додатково машина оснащена бензорізом, бензопилою, електрогенератором, виносною освітлювальною мачтою.
Аби гості на власні очі змогли переконатися у прекрасній роботі машини, їм продемонстрували її оснащення, а згодом – те, як за допомогою машини вони гаситимуть пожежі.
У коротких промовах кожен із запрошених представників влади побажав рятувальникам легкої роботи та аби з цією автівкою вони гасили щонайменше пожеж.
Ірина САМЧУК,
фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити