Цариця книжок - так назвав митрополит Іларіон “Острозьку Біблію”. Ця книга й нині привертає увагу надзвичайно високою майстерністю поліграфічного виконання - витонченістю й естетичною досконалістю друку. Та насамперед це - книга, яка наближає людей до Бога, допомагає вибудовувати своє життя відповідно до Заповідей Божих. Саме на цьому наголосила у своїй розповіді про унікальну “Острозьку Біблію” Відмінник освіти України, вчитель християнської етики НВК № 14 м. Рівне Антоніна Мельничук. Минулого тижня вона разом з працівниками Здолбунівської міської бібліотеки провела у цій книгозбірні тематичний захід для учнів 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (класний керівник Ірина Вознейчук).


Школярі уважно слухали про основні моменти історії “Острозької Біблії”. Зокрема дізналися, що через 430 років після друку Іваном Федоровим у місті Острог, книгу видали вдруге, а також про її вплив на розвиток Острозької академії та поширення книгодрукування в Україні.
Зацікавленість учнів почутим переросла у жваву дискусію на тему “Чи потрібне Слово Боже сучасній молодій людині?»
Олена ЮЩУК,
завідуюча Здолбунівською
міською бібліотекою.
На фото: фрагмент заходу.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити