У Здолбунівській центральній районній біб­ліотеці 14 березня відбувся урок-мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця». Вели цей патріотичний захід Назарій Фурс і Ніна Крупецька, виступили як читці Аліна Гудима, Аліна Атаманюк та Тетяна Гульчук - учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. Інсценізацію уривка «Балади про скибку хліба» представили учасники драматичного гуртка «Забава» (керівник Людмила Георгіївна Литвин), що діє у цьому ж навчальному закладі, Олександр Нікітін, Христина Шеретюк та Тетяна Гойчук. Хвилиною мовчання учасники уроку мужності вшанували пам’ять полеглих героїв.У Здолбунівській центральній районній біб­ліотеці 14 березня відбувся урок-мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця». Вели цей патріотичний захід Назарій Фурс і Ніна Крупецька, виступили як читці Аліна Гудима, Аліна Атаманюк та Тетяна Гульчук - учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Інсценізацію уривка «Балади про скибку хліба» представили учасники драматичного гуртка «Забава» (керівник Людмила Георгіївна Литвин), що діє у цьому ж навчальному закладі, Олександр Нікітін, Христина Шеретюк та Тетяна Гойчук. Хвилиною мовчання учасники уроку мужності вшанували пам’ять полеглих героїв.Про створення добровольчих батальйонів, контрактну службу та можливість здобути сучасну військову освіту розповів присутнім у залі старшокласникам Здолбунівських ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та № 6 гість заходу - військовий комісар Здолбунівського РВК підполковник Василь Анатолійович Мельничук. Цьогоріч День українського добровольця відзначали в нашій країні лише вдруге, адже засновано його було 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України № 261 «Про встановлення Дня українського добровольця». Дату для відзначення Дня добровольця обрали не випадкову, адже саме 14 березня у 2014 році учасники Самооборони Майдану прибули на полігон у Нових Петрівцях Київської області, щоб створити добровольчий батальйон. Внесок добровольців у справу захисту Вітчизни є неоціненним. Отож, основною метою Дня українського добровольця є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу громадян, активізації суспільної уваги до учасників добровольчих формувань та турботи про них.
Вл. інф.

На фото: під час заходу.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити