Здавна у християн існує традиція прославляти у різдвяних піснеспівах, колядках, народження Ісуса Христа. Душевно і радісно роб­лять це у нашому Глинську. Свідченням цього став і захід «Вифлиємська зірка», що відбувся 30 грудня у сільському будинку культури. Організував дійство гурт церкви християн віри євангельської «Благовісник» з
м. Рівне.
Тепло сприйняли глядачі виступ учасників заходу, які прославляли новонародженого Спасителя. Головна різдвяна історія, яку їм представили на сцені, нікого не залишила байдужим і засвідчила спільне щире прагнення усім серцем славити Бога.


Усі глядачі святкового дійства отримали солодкі подарунки.
Також у нашому селі 14 січня відбувся традиційний фестиваль колядок «Різдвяна зірка», започаткований з ініціативи Петра Леонтійовича Ольховця.
На сцені почергово виступали церковні хори Кирило-Мефодіївської та Свято-Успенської церков. Злагоджене звучання цих хорів свідчило про високі вокальні здіб­ності їх учасників.
Урочисто прозвучали різдвяні піснеспіви у виконанні хору церкви Християн Віри Євангельської та церкви Християн Віри Євангельської баптисти «Відродження».
Позитивних емоцій додали присутнім виступи народного аматорського колективу «Калинонька» (кер. Валентина Третяк) та родинного гурту під керуванням Романа Дзвінки, малі колядники «Братчики», кот­рі водили Козу.
Упродовж всього свята у залі панувала піднесена атмосфера. Але був і по-особливому зворушливий момент - коли на знак шани за їхні мужність і героїзм для наших захисників у виконанні хору Кирило-Мефодіївської церкви прозвучала пісня «Верніться живими».
Наприкінці сільський голова Петро Ольховець висловив вдячність усім учасникам заходу, побажав їм міцного здоров’я, благополуччя, миру й духовного піднесення, а фестивалю - процвітання.
Оксана ДАЦЮК,
зав. ПШБ с. Глинськ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити