Кінець 2017-го для учнів та вчителів фортепіанного відділення Здолбунівської музичної школи був багатим на яскраві події. Так, саме наприкінці грудня відбулись посвята першачків в юні піаністи та традиційний передсвятковий концерт «Музична скринька» за участю всіх учнів школи.

Цього разу темою для передноворічного концерту обрали «Музичний портрет». Протягом дійства учні-артисти та слухачі «подорожували» музичною картинною галереєю, де були зібрані портрети різних персонажів: «Веселого пастушка», «Маленького жебрака», «Сміливого вершника», «Клоунів», «Балерини», «Мами», «Чарлі Чапліна», «Вередунки», «Розбійників», «Дівчини з волоссям кольору льону» та ін. Музичні композиції супроводжувались ілюстрація­ми та розповідями ведучої концерту Галини Пшеничної.


Можна впевнено стверджувати, що завдяки таким заходам юні музиканти вчаться розуміти мову музики, бути чутливими та чуйними.
Посвята першачків в юні піаністи стала важливою подією для найменших вихованців школи та їхніх батьків. Лишень чотири місяці тому діти не знали навіть нот, проте вже встигли навчитися чимало. Тож у день посвяти вони вперше вийшли на сцену як справжні артисти. Учнівський хор виконував пісні про зиму та музику, згодом маленькі музиканти декламували вірші про Новий рік та Різдво, грали п’єси, колядували та щедрували, а також відповідали на запитання музичної вікторини.
Після складання урочистої обіцянки першокласникам присвоїли звання «юний піаніст» і вручили медалі та нотні зошити. А учні старших класів і вчителі привітали маленьких музикантів концертними номерами.
Наприкінці заходу дітки отримали від святого Миколая ще й солодкий подарунок - торт у вигляді рояля.
Галина ПШЕНИЧНА,
заввідділом фортепіано
Здолбунівської
музичної школи.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити