Друге пленарне засідання 25 сесії Здолбунівської районної ради, яке відбулося 22 грудня, завершилося доволі швидко. Адже рішення про районний бюджет на 2018 рік, яке попередньо детально розглянули на засіданнях постійних комісій та президії районної ради, депутати погодили одноголосно.
Отож, доходи загального фонду районного бюджету у 2018 році депутати затвердили у сумі 253212087 грн. Видатки становлять аналогічну суму, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету - 252954002 грн., спеціального - 258085 грн.


На реалізацію місцевих (регіональних) програм в складі видатків районного бюджету затверджено кошти в сумі 747000 грн.
Як зазначено у пояснювальній записці до проекту рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік», у наступному році обсяг реалізації продукції промислового виробництва прогнозовано становитиме 1,6457 млрд. грн., виробництво сільськогосподарської продукції - 151,5 млн. грн., прог­нозований розмір середньої зарплатні складе 6853 грн.
У порівнянні з 2017 роком зросте й обсяг базової дотації (на 84,8 %), освітньої субвенції (на 6,2 %), медичної субвенції на поточні видатки Здолбунівської ЦРЛ та стоматполіклініки (на
13,4 %). І загалом приріст передбачається у всіх галузях, тож у наступному році можна сподіватися на подальший розвиток нашого району.
Насамкінець голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк привітав усіх депутатів з прийдешніми святами
- Ми працювали на благо району, тож дякую за те, що ця робота була плідною. Нехай 2018-й буде кращим, хоч, звісно, на простий рік ми не сподіваємося. Але найважливіше, щоб наша депутатська діяльність була злагодженою та успішною. Тож миру усім та міцного здоров’я! - зазначив голова районної ради.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити