Щодалі важливішим стає питання утвердження нашої держави як незалежної самостійної країни. Органи місцевого самоврядування та районна влада наголошують на необхідності активізації роботи з формування національно-патріотичної свідомості громадян. Наш заклад докладає максимум зусиль, аби донести освітнім установам цей потужний запал.
Під керівництвом директора у ЗРЦТДЮ сформували пересувну творчу групу, котра з метою здійс­нення ідейно-патріотичної пропаганди має відвідати низку сільських шкіл. Першим з цих закладів став розташований у селі зі славетною історією. «Дермань - цариця Волинського краю», - писав колись про нього Улас Самчук.
Перед концертом у тамтешній гімназії з промовами виступили директор цього навчального закладу Оксана Андріївна Шепельчук та її заступник з виховної роботи Тамара Леонтіївна Нечипорук. Від них ми дізнались про історію Дермані, її видатних людей, зокрема й про сучасників - мужніх захисників Вітчизни.


Директор Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Лариса Олександрівна Бондарчук означила мету літературно-музичної композиції «На варті своєї держави» і наголосила на важливості виховання учнівської молоді в дусі патріотизму.
Розчулив усіх виступ Петра Солтиса, учасника бойових дій на Сході, автора книги «370 днів у камуфляжі…». На тлі світлин бойових дій та побратимів Петра Олеговича, слова про біль і жахіття цієї війни сприймались по-особливому гостро.
У ході концертної частини заходу незламність духу нашого народу ми намагались передати за допомогою козацького танцю у виконанні хлопців з ансамблю «Барвінок» (кер. А. Крикончук), пісень від учасників студії «Юність» (кер. М. Така) та текстуально-пісенної композиції «Повертайся живим» від групи вихованців «Зорецвіту» (кер. Ю. Бржечко).
Наприкінці учасники дійства відвідали музей Уласа Самчука, де прослухали лекцію про письменника.
Адміністрація закладу.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити