Літстудійці «Зорецвіту» взяли участь у заході, присвяченому Дню української писемності та мови, що відбувся у Здолбунівській центральній районній бібліотеці. Розпочали його промовою щодо історії писемності та непересічного значення мови, а також презентацією книг, часописів й інших матеріалів за цією темою працівники книгозбірні. Продовжили зустріч наші літстудійці виконанням пісень, декламуванням текстів, демонстрацією сценок та текстуально-пісенних композицій. Так, присутні мали змогу послухати вірш Марії Солтис «Слово патріотки», підсилений виконанням відомої пісні Андрія Кузьменка «Сам собі країна». Згадали студійці й про таку потужну в царині Слова особистість, як Іван Франко. В пам'ять про українського Каменяра прозвучала пісня на його слова «Човен».


Також зорецвітівці виконали пісні «Повертайся, солдате», «Ми за мир» і низку віршів патріотичного змісту (читала Ангеліна Шандалюк).
А от сценка «Родички», яку вдало розіграли сестри Тетяна та Юлія Ковальчук, розвеселила присутніх, адже в ній висміяно намагання головної героїні користуватись ламаною російською, а не своєю рідною, українською, мовою. Наприкінці відбулась вікторина на краще знання українських приказок.
Активну участь у святі брала й агітбригадна група «Зорецвіту» у складі Вікторії Годун, Дарини Пончук, Софії Омельчук, Анни Матюк та Маргарити Сливчук.
Прес-центр «Зорецвіту».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити