З 1 січня 2018 року діючу систему замовлення та розподілення путівок на лікування застрахованих осіб замінить більш ефективне адресне забезпечення реабілітацією у відповідних відділеннях санаторно-курортних закладів.
Усі нововведення відбуватимуться з метою реалізації принципу «гроші ходять за людиною».
Запроваджується новий механізм лікування застрахованої особи в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів на підставі тристоронніх договорів (між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом), а також підписаних застрахованою особою актів приймання-передачі наданих послуг з реабілітаційного лікування та послуг з проживання і харчування. А найприємніше, напевно, те, що Порядок надає право самостійного вибору застрахованою особою санаторно-курортного закладу для проходження лікування після перенесених захворювань і травм, відповідно до профілів медичної реабілітації.


Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров'я.
Ухвалювати рішення щодо проходження лікування в конкретному санаторії буде сам хворий відповідно до свого профілю хвороби. Тобто, встановлюються нові принципи і підходи у роботі Фонду. Зокрема, всю необхідну роботу, пов’язану з підготовкою та оформленням документів, необхідних для отримання застрахованою особою лікування, будуть здійснювати працівники Фонду, а не сама ця особа.
За роз'ясненнями та консультаціями просимо звертатись до Здолбунівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Рівненській області за телефонами: м. Здолбунів - (03652) 2-55-38, м. Острог - (03654) 2-37-86.
Лариса ПРОКОПЧУК,
заступник начальника Здолбунівського
відділення Управління виконавчої дирекції
Фонду соціального  страхування України
у Рівненській області.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити