Доброта та милосердя - це милість людського серця, розуміння, співчуття, ніжність, любов та доброзичливе ставлення до людей. Це не слабкість, а сила, бо доб­рота та милосердя властиві людям, які здатні відгукуватися на потребу допомоги. В Україні поняття «волонтер» до 90-х років ХХ ст. взагалі не існувало. Адже людей, які займалися суспільно-корисною справою, називали доброчинцями, благодійниками, альтруїстами, громадськими діячами, меценатами.


Головне у волонтерській роботі - не чекати, коли на допомогу покличуть, а вміти відчути серцем ситуацію, коли твоя безкорислива допомога комусь у скрутні хвилини життя вкрай необхідна. І не важливо, якою саме вона буде: чи втішним словом, чи матеріальною підтримкою. Головне - зуміти розділити чужі хвилювання, наче власні.
...Шостого грудня у кабінеті голови Здолбунівської райдержадміністрації було людно, тепло і затишно. Там, аби подякувати волонтерам, добродійникам, спонсорам, хорошим людям, зібралися їхні молодші друзі - діти, кот­рим ті допомагають.
Діти підготували невеличкий зворушливий концерт. Грали на бандурі, танцювали, читали вірші, співали пісні.
Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук подякував присутнім за щирість, небайдужість. Він та його заступник Сергій Гридін вручили в дарунок Каті Саманчук книгу сучасних авторів «Волонтери», написану шрифтом Брайля.
Підприємець Валентина Єгорова від свого мінімаркету «Центр» подарувала присутнім святковий коровай, який одразу ж і розділили між ними усіма. Солодкі подарунки отримали й діти-учасники концерту, серед яких були й волонтери.
Захід завершився чаюванням та душевним спілкуванням у кабінеті директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Павлової. Над підготовкою та проведенням зустрічі, окрім неї, активно працювали фахівці із соціальної роботи РЦ СССДМ Оксана Орещенко та Тетяна Стерник.
За інформацією Здолбунівського
РЦ СССДМ.
На фото: учасники зустрічі.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити