З нагоди Дня української писемності та мови учні 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 разом зі своїм класним керівником І. А. Вознейчук та вчителем української мови і літератури Н. П. Савчук 14 листопада завітали до Здолбунівської міської бібліотеки. Оглянули спеціально підготовлені виставку «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик» (Т. Г. Шевченко) з поетичними творами письменників-класиків та літераторів рідного краю, а також виставку творів представників «розстріляного відродження», присвячену пам’яті невинно убієнних у листопаді 1937 року в урочищі Сандармох.


Учні Ю. Кузьмук, Н. Шехірєва, М. Обідов­ська урочисто і проникливо читали українську поезію.
Усіх присутніх потішив гумористичним словом зі збірки нашого земляка Юрія Берези «Нагадки про мовні порядки» учень 5 класу А. Шарафан, переможець районного конкурсу читців-декламаторів «Поліські пересмішники». А одинадцятикласники В. Легкий, О. Ясінська, Ю. Твердохліб, А. Притула, А. Дмитришина та Ю. Шостак інсценізували уривки з класичного шедевру Миколи Куліша «Мина Мазайло», присвятивши свій виступ визначному українському драматургу-патріоту та всім його побратимам, які загинули за Україну, за рідну мову 80 років тому.
На завершення учні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченку, звітуючи Кобзареві: «Наша дума, наша пісня, Не вмре, не загине!»
Воістину, з такою молоддю - ні!
Олена ЮЩУК,
завідуюча Здолбунівською
міською бібліотекою.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити