Активісти місцевих осередків Юнацького та Націо­нального Корпусів Здолбунова взяли участь у чотириденному семінарі-тренінгу «Вартові держави». Тренінг, спрямований на залучення молоді до активної участі в заходах з національно-патріотичного виховання, відбувся 9-12 листопада в м. Луцьк.


«Розвиваючи себе, ми розвиваємо нашу державу», - зазначив Богдан Бальбуза, один з організаторів заходу. Тож за чотири дні тренінгу 60 його учасників зі всієї України дізналися багато цікавого і корисного. Зокрема говорили про те, як боротися з гіб­ридною війною проти України, який вплив мають ЗМІ на свідомість людини, як протистояти вербальному нападу та не стати жертвою маніпуляцій та ін.
Зустрічалися учасники тренінгу і з відомими людьми: художником, музикантом та режисером Юрієм Журавлем, ведучою фестивалю «Бандерштат» Вікторією Жуковською, начальником Пат­рульної поліції м. Рівне Сергієм Мерчуком.
А під час гри у пейнтбол молодь вчилася володіти зброєю, стратегічно мислити та орієнтуватися в просторі.
Тренінг дуже сподобався усім, хто мав змогу взяти у ньому участь. Тож молодь сподівається на те, що такі зустрічі відбуватимуться частіше. Адже, як зазначив один з учасників заходу Олександр Войцеховський, протягом чотирьох днів молодь мала змогу не лише навчатися та обмінюватися досвідом, а й активно спілкуватися і розширювати коло знайомств.
Юлія ГРИГОРУК,
м. Здолбунів.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити