В одній зі шкіл Волноваського району

Цього тижня делегація здолбунівчан відвідала Волноваху, що на Донеччині. Наші земляки вирушили до цього міста на запрошення голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця та народного депутата України Дмитра Лубінця, щоб налагодити партнерські відносини та підписати угоду про співпрацю між двома районами, передусім у гуманітарній сфері.
У складі делегації до Волновахи вирушили голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, його заступник Сергій Гридін, депутат Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, директор ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» Руслан Шевчук та начальник Здолбунівського міжрайонного відділу СБУ в Рівненській області Володимир Сич.
Як повідомив один з учасників поїздки, голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, наші земляки побували у кількох школах Волноваського району, де поспілкувалися з колективами та учнями, подарували школярам книги. Дітей з Волноващини запросили на Здолбунівщину на новорічні свята.


Відбулася й зустріч з воїнами, які на бойових позиціях захищають Україну. Нині 112 кілометрів Волноваського району є лі­нією розмежування, тож до цього краю війна підступає впритул. Делегація передала бійцям побутову хімію та засоби гігієни, чай, каву, а також маскувальні сітки, які сплели школярі Здолбунівщини.
Крім того, наші земляки побували у благодійному фонді «Я - Волноваха». Запланована у здолбунівчан і зустріч із залізничниками Волновахи. А як зазначив на своїй сторінці в мережі «Facebook» Сергій Кондрачук, саме залізниця робить Волноваху та Здолбунів досить схожими районними центрами: «Завдяки прокладанню залізничних колій наприкінці ХІХ ст. наші міста, у яких на сьогодні проживає майже однакова кількість населення, й почали розвиватися, ставши у наш час важливими залізничними вузлами. До слова, у Волновасі й досі у центрі міста стоїть паровоз, такий, як раніше стояв і в Здолбунові».
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити