Школярі у кондитерському цеху.

Любов до Батьківщини починається з малого. Допомогти слабшому, відвідати хворого, пізнати свій рідний край…
От і школярі Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст. холодного ранку зібралися на екскурсію до кондитерського цеху «Озерянка». Природа у цьому посприяла. На час мандрівки дощ припинився, й учні 3, 5, 7 класів зі своїми керівниками С. М. Корнійчук, Н. А. Ліщук, К. А. Головай та заступником директора Н. Ф. Дорощук вирушили до села Озерко. Господарі та працівники цеху гостинно зустріли відвідувачів, познайомили з виробництвом і почастували своєю продукцією. Задоволені екскурсією діти подякували працівникам, презентувавши їм виступ-розповідь про «солодку» професію, та побажали, щоб їхня продукція була популярною у різних регіонах України.


Коли школярі повернулися до Мізоча, то завітали до тамтешньої музичної школи. Їх зустріла заступник директора Н. П. Луцюк, яка цікаво та змістовно розповіла про історію школи та її діяльність, продемонструвала навчальні класи і музичні інструменти. Чимало наших школярів є учнями цієї школи.
Після цього на екскурсантів чекала смачна піца та апетитні тістечка у магазині «Гурман». Тож осінні дощові канікули стали веселішими завдяки такій повчальній екскурсії.
Наталія ДОРОЩУК,
заступник директора
з навчальної та виховної
роботи Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити